anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co sądzicie o nowym interfejsie allegro?

rynas9
#1 Nowicjusz#

Dobry wieczór, ten temat powstał by podzielić się przemyśleniem, że serwis chyba idzie w złym kierunku - chciałbym wiedzieć czy też jako społeczność kupujących macie takie odczucie?

Chodzi głowie o wyświetlanie ofert ( chociaż zmiana interfejsu ofert też na -). Mam wrażenie że konkurencja co to towaru którego akurat szukam została mocno spłycona. Za to przybyła liczba podejrzanych sprzedawców, którzy wystawiają swoje towary po znacznie zaniżonych cenach, mając przy tym sporo negatywnych lub brak ocen.

Ciężko mi powiedzieć (pomijając to co napisałem wyżej) dlaczego ale robienie zakupów na serwisie stało się mniej przyjemne - czy też macie takie odczucia czy tylko ja tak mam?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, allegro idzie w złym kierunku i nie słucha nikogo, liczy się tylko kasa.

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

Coraz więcej osób jest uzależnionych od aplikacji i telefonów, więc im to ułatwi zakupy, choć będzie to kosztowało. Dla osób oszczędnych i myślących jest to utrudnienie.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Football-stock
#12 Orędownik#

"Decyzja biznesowa" poparta miliardem (albo lepiej bilionem) "testów i analiz" dokonanych przez Allegro powoduje że idą w najlepszym kierunku, taką klasyczną "Zieloną Milą". Ich szefunio już kilka firm z torbami puścił więc ma chłopisko doświadczenie;) ale 330% podwyżki dostał, taki operatywny i kreatywny. Jak to wszystko walnie a za pomarańczowym głupkiem 300 tys. małych i średnich firm poleci, ciekawe kogo wskażą jako winnego? Niewidzialną rękę rynku czy globalny kryzys, a odpowiedź jest tylko jedna kopiowanie A z USA przez jego byłego szefa na Europę Centralną i Środkową.

oznacz moderatorów