anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co sądzicie o sprzedającym?

sir07
#7 Wielbiciel#

czy ktos kupował w tym sklepie [edycja] od miesiąca na allegro żadnych komentarzy ceny szokująco niskie siedziba w chinach w shenzen

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

Pomyśl o ewetualnym zwrocie / do Chin /

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Kupiło tam mnóstwo osób, zobacz listę ofert sprzedawcy - masz tam ilość kupujących. Podejrzewam, że za miesiąc sprzedający zniknie z Allegro i szukaj wiatru w polu gdy nie dostaniesz towaru lub gdy będziesz chciał odstąpić od umowy, albo zgłosić reklamację. To tylko Allegro 🙂

oznacz moderatorów

11malp
#7 Wielbiciel#

No i dałeś mi do myślenia! @xyz96  🙂

Sama kupiłam  ozonator w czasie, gdy praktycznie wszystkie można było zamówić tylko z Chin. Nie chodziło mi o niższą cenę tylko możliwość zakupu konkretnego urządzenia. Liczyłam, że w razie braku towaru załapię się na POK  Allegro. Moja paczka przyszła, dotychczas wszystko OK i jestem zadowolona z zakupu, jedynie na pocztę powiązaną z Allegro dostaję dziwne maile w języku podobnym do polskiego ;). Teraz się zastanawiam, czy faktycznie Allegro stanęłoby na wysokości zadania i zgodnie z deklaracjami POK zwróciło mi wpłacone pieniądze. Kwota co prawda niewielka, sprawa byłaby do przeżycie, no ale.... W sumie nie tylko sprzedawcy z Chin mogą zniknąć. Co wtedy? Jak myślicie?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@11malp Z POK bywa różnie. Jedni piszą tu o szybkim i sprawnym przyznawaniu rekompensat, inni o problemach i odmowach, podejrzewam, że zależy to od kwoty 🙂 Przy dostawach z Chin dodatkowym utrudnieniem jest ściganie sprawcy po zgłoszeniu przestępstwa na policję. Myślę, że Allegro bierze to pod uwagę i mimo wszystko wypłaca rekompensaty w takich przypadkach.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sir07 Decydując się na taki zakup trzeba wkalkulować ryzyko!!!

oznacz moderatorów

sir07
#7 Wielbiciel#

tez mam podobne obawy jeszcze dodatkowo  sklep nie wystawia faktury na czym mi zależy wiec chyba nic tam nie kupie , dziękuje za informacje i spostrzeżenia 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sir07 Zaakceptuj rozwiązanie Dziękuje pozdrawiam

oznacz moderatorów