anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z paczką?

Popsi
#8 Zapaleniec#

W dniu 5.10 nadałam paczkę w paczkomacie ze zwrotem zakupów z Allegro. Dzisiaj mamy 8.10 a paczka nie została nadal wyciągnięta z paczkomatu i nadana przez kuriera. Dzwoniłam na infolinie i mam czekać na odpowiedź. Bardzo się denerwuje tą cała sytuacja. Czy mogę jeszcze coś zrobić w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Popsi Jeśli dostałaś na infolinii prośbę o czekanie, to nie masz się czym martwić. Podaj nam proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten zwrot oraz numer bądź adres paczkomatu, w którym umieściłaś przesyłkę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Popsi
#8 Zapaleniec#

Nr zamówienia to b3a67091-4197-11ed-ad87-839207097a9b   A nr paczkomatu to GDA167M

dziekuje

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Popsi bardzo dziękuję za ten numer. Poprosiłam zespół Inpost o pomoc i sprawdzenie, co się dzieje z Twoją przesyłką i dostałam już potwierdzenie, że dziś kurier odebrał paczkę z urządzenia. Teraz przesyłka trafi do oddziału, a następnie ruszy w dalszą drogę. Możesz spodziewać się  zmiany statusów swoich przesyłek, bo jeszcze dziś powinny się zaktualizować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Popsi
#8 Zapaleniec#

Status przesyłki jeszcze się nie zmienił 😔 strasznie się denerwuje cała ta sprawą bo jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji Bardzo dziękuje za pomoc

Ewelina

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Popsi Możesz być spokojna, jeśli pojawią się kłopoty, postaramy się je rozwiązać. Na ten moment nie musisz się denerwować, bo nic złego jeszcze się nie wydarzyło z Twoją przesyłką 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Popsi
#8 Zapaleniec#

Niestety moja przesyłka nadal chyba tkwi w paczkomacie bo jej status do teraz nadal się nie zmienił 😔😔😔 Nie mam już siły i nie wiem co robić z tej bezsilności

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Popsi Już działamy razem z Inpost, aby wyjaśnić status Twojej przesyłki. Poproszę Cię jeszcze o chwilę cierpliwości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Popsi Dostałam potwierdzenie z Inpost, że Twoja paczka jest już w oddziale, natomiast nie jest to widoczne w śledzeniu przesyłki. Po wydaniu paczki z oddziału w dalszą drogę aktualny status powinien się pojawić, ale musisz jeszcze poczekać. Jeśli sytuacja się nie zmieni do jutrzejszego wieczora, napisz tutaj proszę ponownie. Będziemy dalej działać 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Popsi
#8 Zapaleniec#

Jesteś cudowna!!! Dziękuje 😀😀😀

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Popsi Drobiazg i polecam się na przyszłość 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów