anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co sie dzieje z mim zamówieniem

Popowicka
#7 Wielbiciel#

Witam!Nizej opisana sytuacja zdarza się po raz trzeci na przestrzeni ostatnich 4 miesięcy.

Z dniem 30.09 br  widniej wpis [na moje zakupy] zakup oplacony a zaraz obok ,,przesyłka odebrana ?????Ponieważ nie otrzymałem tego zakupionego i opaconego towaru -,,sznurówki silikonowe,, to kliknałem  ,,przesyłki nie otrzymałem,,  co dało odpowiedż : ,, termin nadania Twojej przesyłki jeszcze nie minał.Przewidywany czas nadania Twojej przesyłki to 2.10.2023 

a dzisiaj jest 14.10.2023.Nie moge uruchomic pomocy Allegro , w tej sprawie bo nie ma tutaj takiej mozliwosci technicznej.W rozmowie ze sprzedawcą tych sznurówek radzi on i uspokaja że powinnismy poczekac na zwrot tego towaru od Poczty Polskiej bowiem ona jest jego przewoznikiem a poniewaz Poczta Polska nie ma dostępu do paczkomatu inpost pozostaje im tylko zwrot towaru.Nie wiem ile jet w tym prawdy , sprawa wydaje sie byc nieprawdopodobna bowiem zachodzą pytania.Dlaczego Poczta Polska podejmuje sie reazlizacji takich przesyłek które nie moga byc wykonane.Dlaczego ta firma pobiera oplaty [w tym ode mnie] za  te niewykonane uslugi.Dlaczego Allegro toleruje takie  działania.Do dzisiaj przesyłka nie wrociła do nadawcy ,ja zaplaconego towaru nie otrzymałem.Takie sytuacje powtarzaja się od czterech miesięcy a jej uczestnikiem jest kazdorazowo Poczta Polska.Oczekuję wyjasnienia tej sprawy i zwrotu poniesionych kosztów.Piotr Wożniak ,,popowicka,,

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

To zakup od firmy czy prywatnego?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Popowicka czy możesz wyjaśnić mi, dlaczego zamawiając list ekonomiczny i wysyłkę realizowaną przez Pocztę Polską podajesz jako adres odbiorczy paczkomat Inpost, a dokładniej "paczkomat inpost wro 15 M"? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Zamawiasz listy ekonomiczne na adres paczkomatu i dziwisz się że przesyłki nie trafiają do Ciebie? 🙉😂

oznacz moderatorów