anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to jest Early Bird?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Saviola789
#2 Obserwator#

Dostałam e-mail rzekomo od zespołu Allegro w jakimś obcym języku mówiący, że przekroczyłam jakiś limit i muszę coś zapłacić. W wiadomości tej powołują się na to, że moje konto bierze udział w jakiejś akcji Early Bird. Użyto w niej mojego imienia i nazwiska, oraz nicku z Allegro. Próbowałam odpowiedzieć na ten e-mail, ale nie dotarł do nadawcy. Nie wiem, co o tym myśleć i co to za akcja.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Saviola789
#2 Obserwator#

Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie sprzedawałam na Allegro nic, nie mam konta firmowego. Nie brałam udziału w żadnej promocji. Skąd mógłby się wziąć taki e-mail?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wygląda na probe oszustwa.

oznacz moderatorów
Blaksad
#12 Orędownik#

to jedna z wielu pomyłek allegro https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/wiadomo%C5%9B%C4%87-od-czeskiego-allegro/... był większy wątek ale już zdążyli go usunąć 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Nie usunęli tylko przenieśli. Użytkownicy nie umieją korzystać z wyszukiwarki tylko tworzą nowe wątki i tworzy się bałagan

[16.06.2023] Váš účet překročil maximální limit slev v akce Early Bird 

moderatorzy zgarniają to wszystko w jeden wątek. Podobnie pewnie będzie i z tym

oznacz moderatorów
Blaksad
#12 Orędownik#

Uwierz, że zanim podałem swój link to szukałem tego który Ty podałeś ale wyszukiwarka go nie wyświetliła ? Być może powinienem wyczyścić ciasteczka.

oznacz moderatorów
Saviola789
#2 Obserwator#

Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Pozdrawiam.

 

oznacz moderatorów