anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co trzeba zrobić, aby móc wybrać "odbiór osobisty" podczas zakupów?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MIECZYK2-M1
#8 Zapaleniec#

Witam. W opisie jest możliwość odbioru osobistego,ale przed dokonaniem płatności ja nie mam takiego wyboru.Wiem,że trzeba coś zaznaczyć,aby taka opcja pojawiła się,ale nie pamiętam co.Pomóżcie

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Klikasz przy wyborze dostawy "pokaż inne punkty na mapie". Potem na tej mapie po prawej na górze zaznaczasz "odbiór osobisty", następnie oddalasz mapę i szukasz tego punktu na terenie całego kraju, potem przybliżasz mapę i zaznaczasz ten punkt. Jeśli mimo to nie da się znaleźć, sprzedawca udostępnił odbiór osobisty, ale nie wpisał adresu odbioru osobistego. Wybór odbioru osobistego na Allegro od pewnego czasu jest ogromnie utrudniony i mało kto sobie z tym radzi.

oznacz moderatorów
BOZROZA
#8 Zapaleniec#

Dzięki

oznacz moderatorów
BOZROZA
#8 Zapaleniec#

Jeśli sprzedawca zaznaczył możliwość odbioru osobistego i podał adres to klikasz "pokaż wszystkie punkty na mapie" i w prostokącie,który się pojawi wpisujesz adres odbioru osobistego,pokaże Ci się ten punkt na mapie,zaznaczasz go i zaznaczasz odbiór osobisty,bo już pojawi się ta opcja.Pamiętaj,że sprzedawca może zaznaczyć możliwość odbioru osobistego,ale z jakichś względów nie będziesz miał takiej możliwości

oznacz moderatorów