anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co znaczy komunikat "nie możesz kupić jednego z produktów z koszyka....cena oferty została zmieniona

Ssiarra
#7 Wielbiciel#

Skoro produkt jest w ofercie, do tego promowanej, to moim zdaniem powinien być sprzedany i dostarczony. Skoro sprzedający nie zmienił ceny oferowanego produktu, powinien go dostarczyć w takiej cenie jaka widniała na stronie allegro moim zdaniem

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Ssiarra Sprzedający zawsze może zmienić cenę, z wyjątkiem sytuacji kiedy już ktoś kupił. Musi wysłać za tyle, za ile było w ofercie. Dlatego nigdy nie trzymaj w koszyku zbyt długo.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

To, że masz coś w koszyku, nie znaczy nic, prócz tego, że być może to kupisz. Dopiero w chwili zakupu przedmiot staje się Twoją własnością, wcześniej jest własnością sprzedającego. A sprzedający może dowolnie dysponować swoim towarem. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ssiarra Tzn że już ta oferta się zmieniła albo jest za inną cenę Mając ją w koszyku nie oznacza że będzie w tej samej cenie przez taki czas kiedy ty się zdecydujesz ją kupić Koszyk to takie zakupy na teraz i przechodzisz do zapłaty a jak nie masz zamiaru teraz kupić to wrzucić do obserwowanych

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

poprostu: koszyk, to koszyk, jak w sklepie, rzeczy z niego nie są sprzedane 🙂

oznacz moderatorów

Ssiarra
#7 Wielbiciel#

Wow! Czyli zanim dojdę do kasy sprzedawca może zmienić cenę i warunki sprzedaży? To czasami mało czasu. Ja też prowadzę sklep, cena jest ceną, bez znaczenia czy do kasy mam 1 minutę czy 20. Chciałem zapłacić natychmiast, nie mam czasu na zabawy. U mnie klient ma 20 - 50 metrów do kasy, czy to znaczy, że mogę go "kiwać" bo jest zbyt wolny?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

¯\_(ツ)_/¯

oznacz moderatorów

djiksik80
#8 Zapaleniec#

a skad sprzedawca ma wiedziec ze ktos akurat ma to w koszyku w taki sposob nigdy by nie mogl modyfikowac. w sklapie est wana cenowka na allegro cenowka jest oferta

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ssiarra Bez przesady ,trzeba mieć pecha żeby w ciągu 5 minut (50 metrów do kasy )cena się zmieniła

oznacz moderatorów

Ssiarra
#7 Wielbiciel#

ok. Po prostu omijam sprzedawcę "szerokim łukiem". Dzięki

oznacz moderatorów