anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność za większa ilość przedmiotów

pleszka
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam problem z płatnościami za większa ilość wylicytowanych przedmiotów u tego samego sprzedawcy. Lista zakupionych przedmiotów jest ograniczona do bodajże do kilkunastu rekordów i nie można tego zmienić dlatego już kilka razy musiałem dokończenie sprzedaży dzielić na pół i w efekcie płaciłem podwójnie za przesyłki. Może jest jakieś obejście albo Allegro rozwiąże problem sztywnej listy nieopłaconych produktów ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Jest obejście - zapłać sprzedawcy za wszystko bezpośrednio na jego rachunek bankowy z jednym kosztem wysyłki, uprzednio to z nim uzgadniając.

oznacz moderatorów

pleszka
#7 Wielbiciel#

Jest to możliwe ale tak robiłem wiele lat temu. Dlaczego skoro allegro wprowadza funkcjonalność płatności poprzez serwis aukcyjny z tego nie korzystać tylko dlatego ze ktoś nie przewidział możliwości zakupu większej niż 20 szt u jednego sprzedawcy???

oznacz moderatorów

djiksik80
#8 Zapaleniec#

kazda przesylka ma ograniczone gabaryty i moze byc tak ze kolejne sztuki wymagaja doplaty i dlatego ograniczenie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No właśnie nie korzystać z tego dlatego, że ktoś nie przewidział możliwości zakupu większej ilości niż 20 sztuk. Są jeszcze inne powody, na przykład taki, że po wpłacie normalnej, bezpośrednio na rachunek sprzedawcy, otrzymuje on pieniądze na następny dzień, a po wpłacie przez pośrednika otrzymuje niemal natychmiast tylko informację o wpłacie, a nie pieniądze. Aby mieć pieniądze, musi zlecić wypłatę na swoje konto od pośrednika, a ta jest realizowana do końca następnego dnia roboczego po zleceniu, czyli praktycznie sprzedawca otrzymuje pieniądze po dwóch dniach, a jeśli pomiędzy tymi dniami wypada weekend, to po czterech dniach.

oznacz moderatorów