anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy in post anulował zaginięcie produktu

Client:103393124
#7 Wielbiciel#

Witam pod koniec listopada kupiłam buty później je odeslalam w paczkomacie ponieważ były nie dobre. Dostałam smsa że buty zostały dostarczone jednak sprzedawca mowi ze ich nie otrzymał, in post niby też nie. I nie wiadomo do kogo pisac. Anulowano rekalamacje która napisałam o.zwrot;). 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:103393124 A to zwrot ze Smartem? 

oznacz moderatorów

Client:103393124
#7 Wielbiciel#

Tak

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A masz kod nadania i masz potwierdzenie nadania, więc to nie twoja sprawa czy dotarło otwórz dyskusję ponieważ sprzedający ma sobie to reklamować razem z Allegro a tobie jest zobowiązany w 14dniach max od czasu odstąpienia zwrócić środki:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:103393124
#7 Wielbiciel#

Przez przypadek zakonczylam dyskusje i mogę nic napisać;/

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

O to już nic nie zrobisz, napisz do sprzedającego bez dyskusji albo kup sobie nowe buty, tym razem dobre. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale sprzedający ma prawo powstrzymać wypłatę do czasu otrzymania paczki. Tym bardziej że w paczce może być powietrze

oznacz moderatorów

Client:103393124
#7 Wielbiciel#

A kasy i tak pewnie nie odzyskam..

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Musisz odzyskać! Przecież buty odeslalas 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Poproś Allegro o ponowne otwarcie dyskusji, zarobisz to przez pomoc Allegro

 

oznacz moderatorów

Client:103393124
#7 Wielbiciel#

Gdzie mogę poprosić o ponowna dyskusje? Ale to już jutro bo teraz ide spać;) bo mam dziecko małe i pewnie będzie pare pobudek w nocy;)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:103393124 Nie słuchaj ich, ci wszyscy to sprzedający i nie jest prawdą ze może się powstrzymać do chwili zwrotu towaru, nie możesz otworzyć dyskusji? pisz do Allegro przez kontakt: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103393124 podaj mi proszę numer tej dyskusji, numer zamówienia bądź login tego sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów