anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić, gdy sprzedający wysłał za dużo danego produktu i nie wyraża chęci przyjęcia zwrotu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Teidikrox
#8 Zapaleniec#

Zamówiłem ostatnio 6 sztuk danego przedmiotu, a sprzedający wysłał mi 8 sztuk. Napisałem do sprzedającego przez Centrum Wiadomości że wysłał za dużo, a on odpisał, że ma zatem nadzieję na dobrą opinię. Czy gdy zachowam dodatkowe 2 sztuki produktu nie będzie to podchodziło pod bezpodstawne wzbogacenie?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Skoro masz to napisane, to oczywiście że nie. Podziękuj mu i się ciesz.

oznacz moderatorów
Teidikrox
#8 Zapaleniec#

Jednak nie napisał, że nie muszę odsyłać, napisał tylko, że prosi o opinię. A z tego co mi się wydaje to w takiej sytuacji w moim interesie jest odesłanie nadwyżki. Zapytałem wczoraj czy w takim razie nie muszę odsyłać, ale przez dzisiejszy dzień sprzedający nie odpisał.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Teidikrox odesłać musisz jeśli odstąpisz od umowy towar plus gratisy a to są właśnie gratisy dla ciebie

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Teidikrox masz na to podkładke w allegro w wiadomości z nim że nie chce byś odsyłał, policzył ci to jako gratis abyś był zadowolony więc w zamian wystaw mu laurkę w komentarzu produktu i obslugi transakcji 

oznacz moderatorów
Teidikrox
#8 Zapaleniec#

No nie powiedziałbym że wiadomość o opinii jednoznacznie oznacza, że sprzedający nie chce żebym odesłał nadmiar - bardziej powiedziałbym że sprzedający po prostu się do tego nie odniósł. Jednak na razie nie będę nic odsyłał, zobaczymy czy może jutro sprzedajacy odpisze na moje pytanie i jeśli odpowie jednoznacznie, że nie muszę odsyłać to sprawa będzie raczej jasna.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

A tak z ciekawości czego wysłał nadmiar daj link do oferty 

oznacz moderatorów
Teidikrox
#8 Zapaleniec#

Niedrogie ale jednak:

ESP-01s 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@Teidikrox 

A to urządzenie co kupiłeś po 8 zł. To gdzie mogę sobie włożyć. 

Pytam bo to fifirifi czyli coś co daje dostęp do internetów bez kabla. 

Ja mam pc bez wi-fi, ale słabo widać na zdjęciach czy da się do płyty głównej wcisnąć gdzieś.

oznacz moderatorów
Teidikrox
#8 Zapaleniec#

Wątpię, żeby w na jakiejkolwiek płycie głównej był na to port xD Raczej nie da się tego tak łatwo podłączyć do komputera.

oznacz moderatorów