anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jak sprzedający podaje fałszywe dane o swojej firmie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
markun1975
#8 Zapaleniec#

Kupiłem towar i nie dostałem faktury. Sprawdziłem w ceidg nie ma tej firmy w ewidencji przedsiębiorców.

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@zabawki-emi ja wie, że trochę szkoda czasu, ale mimo wszystko proszę tego pierwszego maila zgłosić na policję. Takich rzeczy nie można tak zostawiać. 

oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Tak ten pierwszy był decydujący i zacząłem się obawiać ,że kupiłem kosiarkę w firmie krzak. Zdecydowanie należy to zgłosić. Ten podpisany Rzeźnik z Wołomina był czwarty? Kurcze już nie wiem.

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Marcinie K

Jeśli myślisz, że zostałeś oszukany - odpowiednim jest zgłoszenie się do odpowiednich służb - w tym przypadku Policji. Nie wydaje mi się, aby sprzedając chciała Cię w.. oszukać. Dogadaj się z nią ale spokojnie w pokojowej atmosferze.

oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Nigdy nikomu nie szkodzę jeżeli ktoś mi nie szkodzi. Historia od dnia zgłoszenia reklamacji do dzisiaj to jakaś wzajemna przewalanka. Ja kupowałem kosiarkę. Zapłaciłem i sie zepsuła w okresie gwarancji. Tyle. Normalnie zgłaszam, wysyłam , koniec. A tu po zadawaniu pytania gdzie mam wysłać kosiarkę nie było odpowiedzi. Ile miałem czekać  7 dni, 14 dni nie wiem. W końcu sam sobie załatwiłem serwis. Problem jedynie jest taki ,że chcą dowód zakupu którego nie dostałem. Ale to akurat jest nie potrzebne , bo wystarczy dowód płatności. I to jest oficjalna wiadomość od fiskusa.

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Urząd skarbowy wypowiada się ws dokuemntowania prawa do reklamacji?

oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Potrafię czy nie. Bo może są inne bazy danych z których korzystamy?

oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Zaznaczam ,że nie chciałem być aż tak szczegółowy.

oznacz moderatorów