anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli sprzedający nie chce odebrać przesyłki zwrotnej?

lombardgold
#7 Wielbiciel#

Witam. Zakupiłem radio samochodowe które dotarło do mnie całe. Zawiozłem je do firmy zajmującej się montażem gdzie poinformowano mnie ze nie będzie pasowało do mojego auta. Radio niwdotykane, niemontowane. Gdy odesłałem radio sprzedawca poinformował mnie nie nie odbierze zwrotu bo radio było rozkręcane, używane itp. Kłamstwo na maxa!!! Zwykły oszust. Ktoś wie jak walczyć?pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@lombardgold Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa zgłoś problem i poproś tam o pomoc pracownika Allegro. Nie powołuj się na żaden zwrot, tylko na REKLAMACJĘ z powodu niezgodności z opisem. ZWROT to zazwyczaj odesłanie towaru bez podania przyczyny. Sprzedawca ma obowiązek odebrać towar odesłany w ramach reklamacji i ustosunkować się do zgłoszenia wad w ciągu 14 dni. Nawet gdyby to był zwrot bez podania przyczyny, sprzedawca MA OBOWIĄZEK odebrać zwrot i oddać pieniądze. Przy reklamacji musi Ci wymienić towar na zgodny z opisem lub oddać wszystkie koszty. Otwórz spór i proś o pomoc Allegro, do skutku. 

oznacz moderatorów

lombardgold
#7 Wielbiciel#

Witam.dzięki za podpowiedz. Już zwróciłem towar bez podania przyczyny bo ogólnie to ja złe dobrałem radio. Rozpocząłem dyskusje i poprosiłem o pomoc Allegro. Oszust twierdzi ze używałem radio

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Rozpocznij dyskusję możesz też poprosić  pracownika allegro o pomoc 

oznacz moderatorów

lombardgold
#7 Wielbiciel#

Witam.dzięki za podpowiedz. Już zwróciłem towar bez podania przyczyny bo ogólnie to ja złe dobrałem radio. Rozpocząłem dyskusje i poprosiłem o pomoc Allegro. Oszust twierdzi ze używałem radio

oznacz moderatorów