anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli sprzedający nie uznał Reklamacji

Client:28068607
#7 Wielbiciel#

W nawiązaniu do jakiegoś wujka dobra rada który pisał żeby nie kupować chińszczyzny, to proszę o instrukcje jak się uchronić,kupiłem nowy młynek Boscha z tyłu masę in China,czajnik Boscha made in china, jeżdżę BMW X3 made in China itd.to chyba nie chodzi o chińszczyznę tylko o odpowiedzialność sprzedawcy a na Allegro jest ich coraz więcej dlatego odzwyczajam się od Allegro i odradzam znajomym

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jak to był młynek do kawy - to dobry zakup. Czajnik - średnio. Nie porównuj firmowych towarów z "tanią chińszczyzną". To są kompletnie inne produkty. Swoją drogą - za chwilę wzrosną ceny towarów z Chin - 5-cio krotny wzrost ceny transportu.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@Client:28068607 - Następna rzecz - otwierasz kolejny watek w tej samej sprawie. Po co?

Młynek do kawy, czajnik - masz problem z gwarancją - ja nigdy tego nie miałem. Jadę do serwisu, zostawiam sprzęt i jest naprawiony. Nie da rady się naprawić? Wystawiają oświadczenie o niemożliwości wykonania naprawy - wysyłam to do sprzedawcy i sprawa załatwiona. W czym jest więc problem? Nigdy z serwisem Bosch nie miałem problemu. 

Otrzymałeś towar, nie pasowało Ci "made in China" - miałeś do 14 dni opcję zwrotu z tytułu odstąpienia od umowy - młynka, czajnika i BMW.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów