anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić w przypadku opóźnionej przesyłki?

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Kupiłem paczkę która miała dotrzeć dzisiaj do mnie a sprzedający do dzisiaj jej nie wysłał jest to część do samochodu który jest uziemiony jak bym wiedział że tak to będzie wyglądać to bym zamówił w sklepie może mi ktoś napisze co zrobić

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

xyz96
#21 Demiurg#

@jozek1960 Wyślij sprzedawcy mailem rezygnację z zakupu. Gdyby nawet wysłał paczkę po rezygnacji, nie musisz jej odbierać. Wystaw mu negatywa. Kup u kogoś innego. 

oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Dzięki napisałem im jakim cudem dostarczą mi paczkę no chyba że samolotem czekam na odpowiedź

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Daj im szansę.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Szansę? Koło klienta trzeba skakać, inaczej negatyw. Nie rozumiesz tego, bo nie masz pojęcia o handlu w ogóle. 

oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Mi też tak się wydaje wczoraj zamówiłem paczkę aż ze Szczecina i już jest w drodze a tu ciągle w przygotowaniu.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@jozek1960 Pytania podstawowe :

- która miała dotrzeć dzisiaj do mnie - na podstawie czego tak twierdzisz?

- Jaki CZAS WYSYŁKI podał sprzedajacy na aukcji?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Paczka zamówiona w poniedziałek ma być dzisiaj z Olsztyna do Raciborza termin dostarczenia dzisiaj myszlisz że dojdzie jak jest dalej w przygotowaniu.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@jozek1960 Odpowiesz na zadane pytania?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca dał termin 2 dni pisałem przecież dzisiaj jest termin dostarczenia ale jak dostarczy jak paczka jest w przygotowaniu.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@jozek1960 Sprzedawca wg tego co piszesz sprzedawca zadeklarował wysyłkę w dwa dni - tak? Spytałes się go dlaczego nie wysłał? Co odpowiedział?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

A nic  ciekawego nie napisał biuro odpisało że będą się konsultować z działem obsługi tylko co mi po tym jak ja potrzebuję tej części bo autko mam zablokowane

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pinsplash Nie kombinuj. Termin dostawy miał być dzisiaj, a nie termin wysyłki. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jozek1960 nie wiem które konkretnie zamówienie masz na myśli, bo trzy pasują do opisu, ale wszystkie te przesyłki zostały już nadane. W tej zakładce możesz sprawdzić ich numery i śledzić je na stronie przewoźnika. Mam nadzieję, że niezbędne elementy szybko do Ciebie dotrą i uda się uruchomić auto!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Proszę nie wprowadzać w błąd ta przesyłka chodzi o cewkę wysokiego napięcia do samochodu jest już od 14 12 2021w przygotowaniu a miała być dzisiaj do odbioru sprzedawca zmienił ogłoszenie że jak dzisiaj ktoś kupi do 14 to jutro będzie miał w domu otóż nie po wejściu w opinie o sprzedającym ma bardzo dużo takich nie pochlebnych głosów.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jozek1960 dziękuję za doprecyzowanie! Sprawdziłam konkretnie to zamówienie i masz rację, przesyłka została przygotowana do nadania. Bardzo mi przykro, że znalazłeś się w takiej sytuacji. Niedotrzymywanie terminów odbije się na jakości sprzedającego. W tej sytuacji możesz założyć sprzedającemu dyskusję, będzie musiał udzielić wyjaśnień w ciągu 24h, a w razie problemów możesz liczyć na pomoc pracownika Allegro.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Piszę do nich i mam tylko taką odpowiedź  Dzień dobry,

Otrzymaliśmy Twoją wiadomość, zostaje przekazana do Biura Obsługi Klienta.
Postaramy się udzielić Ci odpowiedzi jak najszybciej, nasz zespół pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 19.00.

Pozdrawiamy!   dałem im czas do 14 potem wyślę email o rezygnacji w sklepie kupię i będę miał na jutro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jozek1960 Masz wyżej prawidłową odpowiedź. Wyślij mu mailem rezygnację, wystaw negatywa, nie odbieraj już przesyłki gdyby nawet ją wysłał po terminie i kup to samo u kogoś innego. 

Nie baw się z nim. 

oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Dałem im czas do 14 na odpowiedź potem wysyłam email dzięki za podpowiedź.

oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Wysłałem email o rezygnacji z zamówienia czy to wystarczy do anulowania kupna.

oznacz moderatorów