anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić w przypadku opóźnionej przesyłki?

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Kupiłem paczkę która miała dotrzeć dzisiaj do mnie a sprzedający do dzisiaj jej nie wysłał jest to część do samochodu który jest uziemiony jak bym wiedział że tak to będzie wyglądać to bym zamówił w sklepie może mi ktoś napisze co zrobić

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jozek1960 tak wystarczy. Najważniejsze, że poinformowałeś sprzedającego o rezygnacji z zamówienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Sprzedawca odpowiada autoresponderem, szybkość odpowiedzi jest to wymóg allegro w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta. W swoim oficjalnym sklepie też to stosują. Dlatego i tam ciężko się czegoś konkretnego dowiedzieć.

oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

O godzinie 16.23 dał mi odpowiedź że jest mu przykro ale paczka już poszła do przewoźnika dalej idzie w zaparte kłamie cały czas powinien dostać bana na usługi paczka przez przewoźnika nie została przyjęta jest dalej w przygotowaniu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jozek1960 Nie daj się wprowadzać w błąd. Po wysłanej rezygnacji nie masz już obowiązku odbierać paczki i za nic płacić. 

oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Wiem tylko wykurza mnie że tacy oszuści są na allegro i firma pozwala na takie działania wie ciul jeden że nie wyśle bo nie ma wcale ochoty wysłać ale stwarza pozory że on jest cacy.

oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Witam raz jeszcze w tej firmie co kupowałem mają kompletny bajzel wczoraj o 14 wysłałem email o rezygnacji z zakupu o godz 16 przyszedł mi email ze jest im przykro ale paczka już poszła no dobra myślę sobie a tu niespodzianka dzisiaj o 16 przyszedł email że wysłali paczkę kto tam pracuje nawet nie wiedzą co się dzieje w biurze.

oznacz moderatorów