anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobic ?

sadliks
#9 Pomysłodawca#

Witam 

 

Sprzedalem uszkodzony laptop zalany. Napisane w opisie aukcji że zalany z wada nie działa dokładnie. Zdjęcia. Zapakowałem dokładnie. Po licytacji. 

Wysłałem na 100% ten z aukcji.

Odezwał.sie kupujący że dostał inny tańszy laptop za 20 zl. Zdjęcia paczki i laptop jakiś  nie mój.

Pierwsza taka sytuacja. Co.zrobic?  Wysłany na 100% ten co miał być.

 

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sadliks Cześć. 🙂 Dopytałeś kupującego, czy nie spodziewał się też innej paczki z laptopem? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sadliks
#9 Pomysłodawca#

Nie pytałem. Ale zapytam. Napisałem mu żeby zwrócił mój komputer.  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@sadliks Na drugi raz spisz i podaj w opisie wszystkie dostępne nr, seryjne i jak najlepiej opisz przedmiot. Ja umieszczam w aulcji taki zapis "Sprawdzony pobieżnie, sprzedaję jako "uszkodzony"  to co zauważyłem to opisałem. Przedmioty, które są opisane jako "uszkodzone" nie podlegają żadnym reklamacjom, ani odesłaniu. Kupujesz na własną odpowiedzialność. Nie posiadają też żadnej gwarancji, " Nie mam problemów z licytacjami, a nawet czasami dostaje opinię, że "przedmioty w lepszym stanie niż opisano"

oznacz moderatorów

sadliks
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje za odpowiedź też nigdy nie miałem problemów. Trafiłem po prostu na nie odpowiednią osobę.  Mam 100% pozytywnych komentarzy. Nigdy o tym nie pomyślałem, człowiek uczy się na błędach. Komputer był w uszkodzonych z opisem wady itd. Taką klauzulę na przyszłość (będę zamieszczał).

pozdrawiam 

oznacz moderatorów