anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cofnięto pieniądze ze zwrotu

Client:43349113
#7 Wielbiciel#

Witam, anulowałem transakcje opłacona blikiem, ponieważ nie wybrałem koloru rzeczy. I zamówiłem drugi raz, tą samą ofertę. Niby otrzymałem pieniądze za anulowane zamówienie, lecz po czasie zniknęły one z konta i wygląda to tak jakby pobrało zwrócone pieniądze z anulowanego zamówienia . jestem strasznie zakłopotany. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:43349113 Kupiłeś tą rzecz jeszcze raz. więc może to drugie pobranie to jest ta zapłata?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:43349113
#7 Wielbiciel#

Zapłaciłem za pierwsze zamówienie 367zl  i anulowałem te pierwsze zamówienie z myślą, ze pieniądze wrócą za jakieś dwa dni na konto i na nim zostaną. I zamówiłem drugi raz tą samą ofertę i znowu za nią zapłaciłem 367 zł. Pieniądze z anulowanego zamówienia NIBY wróciły i później mi je znowu pobrało z konta i wygląda to tak jakby cofnięto mi przelew. Kurier wiezie tylko jedno nie anulowane zamówienie a pieniędzy pobrało jak za dwa 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:43349113 Napisz do payU

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jest to możliwe jak wróciły na konto to same nie wychodzą sprawdź dokładnie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43349113 sprawdziłam to i zwrot za zamówienie nr a3dddc01-e280-11ec-a60a-050cfff5b55a został zaksięgowany poprawnie. Nie ma możliwości, aby środki zostały pobrane z Twojego konta po tym czasie. Bardzo proszę sprawdź to ponownie i w razie nieprawidłowości zgłoś ten problem do banku. Poprosiłam o wysłanie na Twój adres e-mail potwierdzenia zwrotu wpłaty. Poczekaj proszę na naszą wiadomość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów