anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czarna lista

kpniewska1
#8 Zapaleniec#

Witam, Kupiłam dres piękny od sprzedawcy karolka0210. Wszystko było ok. Dziś coś znowu chciałam kupić od niego a nie mogę, bo jestem na czarnej liście Sprzedawca nie odpowiada na moje pytanie. Co robić? Bo bardzo jestem zainteresowana jedną z jego wielu ofert. Pozdrawiam kpniewska1

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

xyz96
#21 Demiurg#

Załóż sobie nowe konto na Allegro i wtedy kupisz. Założenie nowego konta trwa kilka chwil.

oznacz moderatorów

kpniewska1
#8 Zapaleniec#

Niby tak:-) ale ciągle się zastanawiam czemu tak robi, bo ja nie pierwsza zostałam dodana do czarnej listy. Allegro powinno coś z tym zrobić, bo cała transakcja była na medal. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kpniewska1 Zgaduję - w ocenie transakcji dałaś mu gdzieś 4 gwiazdki, a on chciał 5 🙂

Allegrowa paranoja.

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@kpniewska1  Niewiasto dobra, "Ludzie takie som jakie som," ja tam już się przestałem zastanawiać "co to ja kuń on mo wilki łeb niech se dumo." A na serio: no to taki typ co tak ma i tyle. I jeśli chcesz ominąć tego durnego bana jakiego Ci dał, to jeszcze raz powtarzam radę @xyz96 załóż nowe konto z nowymi danymi np. męża (trudniej będzie powiązać oba) i niech "mąż kupuje" 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Awo7959 Zależy na zakupie szybko, to można kupić przez znajomą(ego).

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@LEW433  Tyz prowda

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@kpniewska1  A gdy otworzy Pani link do ocen, niech go Pani oceni zgodnie z tym jak na to zasługuje. Super - 5 gwiazdek, fatalnie - 1. Czasem człowiek się machnie w ocenie i już go nie lubią.

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@kpniewska1  A i o komentarzu niech Pani pamięta. Ludzie lubią być doceniani. Wtedy nie będą patrzeć na Panią zza czarnej listy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kpniewska1 Widać że nie chce już "tobie" sprzedawać. Nic nie zrobisz, musisz albo zmienić konto albo sprzedającego.

oznacz moderatorów

kpniewska1
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie, tak pamiętałam o ocenie, wszystko było na full gwiazdek a komentarz o treści :"dziękuję 🙂 super. 

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

O Horacy, więcej jest rzeczy ............ niźli się śniło "fizolofom" 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No więc podaj go do sądu o ukrywanie przed Tobą towaru. Są na to odpowiednie przepisy i moim zdaniem tę sprawę wygrasz, a on poniesie koszty procesu. https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/problemy-transakcyjne/jak-uniemozliwic-kupowanie-okreslon...

oznacz moderatorów

kpniewska1
#8 Zapaleniec#

Dziękuję xyz96 za link, napisałam do allegro póki co, bo nie podoba mi się ta polityka sprzedawcy. Może coś z tym zrobią. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kpniewska1 Nigdy nie słyszałem żeby coś Allegro zrobiło z CL.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kpniewska1 Pisałem nie kupuj bo on nie chce i nic nie zrobisz, możemy tu sobie popisać. Kup z konta kogoś z znajomych i już.

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@kpniewska1  Więc tak jak mądrze radzi @xyz96  załóż nowe konto.

oznacz moderatorów

kpniewska1
#8 Zapaleniec#

To fakt,szkoda tylko, że czegoś ponownie pięknego nie kupię,a oni po prostu stracili dobrego klienta. Pozdrawiam 🙂 

oznacz moderatorów