anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas dostawy do One Box (i dziwne statusy przesyłki)

sapient_pearwood
#8 Zapaleniec#

Niedawno obok mojego lokalnego paczkomatu stanął zielony OneBox i cos mnie podkusiło żeby wypróbować tę usługę. Co by nie przedłużać - paczka jest w drodze już siódmy dzień, zaliczyła jakieś dziwne statusy (Termin dostarczenia przesyłki uzgodniony z odbiorcą, Powtórne awizo) - poza automatycznym mailem informującym o nadaniu paczki nie dostałem absolutnie żadnej informacji na temat tej przesyłki. Czy zawsze to tak dziadowsko działa, czy mam po prostu pecha? W międzyczasie do paczkomatu przyszło mi kilkanaście przesyłek i nawet poczta polska zdążyła dowieść swoje, więc nie mamy do czynienia z zakrzywieniem czasoprzestrzeni ani żadnym innym czynnikiem uniemożliwiającym dojazd. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sapient_pearwood Cześć - taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Skontaktuj się z nami proszę przez ten formularz i podaj swój domowy adres dla dostawy. Zlecimy podjazd kuriera. Bardzo przepraszamy za te utrudnienia 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sapient_pearwood
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Link nie kieruje do formularza, tylko do adresu allegro.pl/akademia 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

O tych paczkomatach powinien być specjalny kurs na akademii, piszą tu co chwila o problemach.😁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sapient_pearwood Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę. Tutaj jest link do formularza: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7fb55526-6adb-455b-817b-7519f71fe74e&subjectId=7ae45b68-a.... Już edytowałam swój poprzedni wpis, przepraszam za pomyłkę  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@ko_alka "hej kolęda, kolęda!" 🙃 🤐

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sapient_pearwood nie tylko Ty, ostatnio były już opisywane takie przypadki, z tego co kojarzę UPS to obsługuje widocznie nie mają parcia żeby rozwozić te paczki do paczkomatów 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Macui
#8 Zapaleniec#

@sapient_pearwood  Witaj w klubie moja od 2 lutego też nie może trafić do OB 😕 a statusy mam takie same. Miało być fajnie i szybko, a wyszło na brązowo 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sapient_pearwood @Macui tylko nie obwiniajcie o to sprzedawcy bo się troją i dwoją a ciała daje jak zawsze allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Macui
#8 Zapaleniec#

Generalnie to nawet Allegro nie obwiniam tylko siebie i moją ciekawość /naiwność że będzie szybko - fajnie i przyjemnie 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Macui a czemu nie, allegro jest operatorem tej usługi wpisana do Rejestru Operatorów Pocztowych prowadzonego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem B-00694 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sapient_pearwood
#8 Zapaleniec#

Oczywiście, że nie - sprzedawca nadal paczkę w dniu zakupu, gdyby szła inpostem, kurierem czy choćby gołębiem to już bym ją dawno miał. Ech, tak się kończy ciekawość 😉

oznacz moderatorów