anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas oczekiwania na rozpatrzenie rat payu

Sloneczko5511
#8 Zapaleniec#

Witam, wie ktoś ile czasu trzeba czekać na przyznanie rat payu? Wypełniłem wniosek (mbank) wczoraj wieczorem i wciąż nie dostałem żadnej wiadomości.

Kolejne pytanie, czy moge wypełnić kolejny wniosek o raty, tym razem w innym banku bez obawy, że za pare dni rozpatrzą mi poprzedni i naliczy mi raty 2x albo będą jakieś konsekwencje związane z rozpoczęciem rat? Czy moze raty zalicza od momentu przelania 1zł i do momentu aż nie wpłace im tego nic sie nie dzieje?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Sloneczko5511 Jeżeli nie przelałeś 1 zł w celu weryfikacji danych, do zakupu ratalnego na pewno nie dojdzie, a wniosek po kilku dniach zmieni się automatycznie w anulowany. Możesz wypełnić wniosek ponownie już teraz.

Nie dziw się, że długo czekasz, jest weekend. Wstrzymaj się lepiej do poniedziałku.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście żeby doszło do zatwierdzenia twojego wniosku musisz wpłacić 1.01 zł, jeżeli wszystko zrobiłeś jak należy to poczekaj do poniedziałku, tu masz opisane jak kupować na raty: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX

oznacz moderatorów