anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cześć. Jak można wyłączyć ciemny motyw (tło) zakładki obserwowane na Allegro PC ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
_M4RTIN3Z_
#8 Zapaleniec#

Cześć. Jak można wyłączyć ciemny motyw (tło) zakładki obserwowane na Allegro PC.? Bardzo mnie to irytuje. 😕

Strona główna, aukcje itp wszystko jest w janym tle, a sama zakładka obserwowane CZARNE. Wie ktoś jak to wyłączyć ?

oznacz moderatorów
93 ODPOWIEDZI 93
cziwas2137
#7 Wielbiciel#

Gdzie są te ustawienia?

oznacz moderatorów
segel-patoka
#7 Wielbiciel#

Jak wyłączyć to czarne g..... ??? Kto wpadł na taki pomysł ? jak to wyłączyć ?

 

 

oznacz moderatorów
khadgar1
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj również i mi zmieniło się tło allegro. Jest teraz całkowicie nieczytelne. Kto wpadł na taki deb.... pomysł!!!

oznacz moderatorów
PmF
#7 Wielbiciel#

allegro to zawsze było pole minowe i poligon doświadczalny dla amatorskich frontendowców-stażystów, ale sprzężenie wyświetlania ciemnego trybu z tym, że systemowy mam jasny to jakaś nowa jakość nawet tutaj 🙂 całe szczęście udało mi się to szybko wyłączyć. wystarczy zjechać na sam dół strony i znaleźć 'ustawienia wyświetlania' (chociaż każdy UIowiec złapie się za głowę, czemu to nie jest jakimś prostym sliderem w rozwijanym menu w prawym górnym rogu)

oznacz moderatorów
crankshaft
#7 Wielbiciel#

Rano miałem tło białe, wróciłem z roboty tło czarne. Nie robiłem w tym czasie nic z systemem ani przeglądarką. Żadnych aktualizacji ani ustawień więc domyślam się, że problem z waszej strony.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@crankshaft Nie jest to żadna awaria. Jeśli na swoim urządzeniu korzystasz z ciemnego motywu, to na Allegro domyślnie również został u Ciebie włączony ciemny motyw.

Możesz to w każdej chwili wyłączyć. W tym celu zjedź na sam dół strony Allegro i kliknij w podświetlony przycisk "Motyw urządzenia" i dostosuj wygląd, jaki tylko chcesz 🙂 

ko_alka_0-1709572530276.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
crankshaft
#7 Wielbiciel#

Dzięki, działa! Tylko moim zdaniem kiepskie miejsce na umieszczenie tej opcji. To powinno być gdzieś w ustawieniach konta a nie na samym dole strony głownej, nigdy bym tego tam sam nie znalazł.

oznacz moderatorów
Potatos75
#8 Zapaleniec#

@crankshaft  napisał(a):

Dzięki, działa! Tylko moim zdaniem kiepskie miejsce na umieszczenie tej opcji. To powinno być gdzieś w ustawieniach konta a nie na samym dole strony głownej, nigdy bym tego tam sam nie znalazł.


Kurcze własnie się z tym miotam. Pomoc Allegro w Messengerze olewa sprawę. Kończą rozzmowy. Straciłem już przez nich pół godziny podczas gdy dziś mi się śpieszy. Porażka

oznacz moderatorów
alek_sandra_2007
#7 Wielbiciel#

po zobaczeniu nowej szaty graficznej od razu

zacząłem

szukać w wiadomościach kto umarł tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A ciemna to wyłącz Sobie!😎🤣

oznacz moderatorów
qlak-x
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Piszę ponieważ przeszukałem już chyba wszystkie możliwe ustawienia, oraz wątki w tej sprawie i nie udało mi się tego naprawić.

We wspomnianych starych wątkach było mówione, że ciemny motyw "jest w fazie testów", że "zależy od systemu", oraz że "nie zostanie włączone ot tak wszystkim na siłę", gdy ludzie wykazywali niezadowolenie.

No i u mnie dziś to się stało - wczoraj było biało, a dziś nagle czarny motyw. 
Męczy mnie to z 2 względów:
1) Od 20 lat przywykłem do tego jak Allegro wygląda, a przyzwyczajenie to druga natura człowieka.
2) Większość obrazków przygotowywanych przez sprzedawców, jest jednak robionych pod biały motyw i po prostu dziadosko to wygląda.

Stąd moje pytanie: Gdzie mogę to wyłączyć? 
I nie chodzi o żadne zmiany w moim systemie - bo to odpada. Ludzie raportowali to już w poprzednich wątkach: chcą móc zmienić kolor w ustawieniach, a nie musieć dostosowywać swój system Windows pod jedną stronę internetową. Byli zapewniani, że zostanie to wzięte pod uwagę.

Zatem, czy może ktoś skierować mnie, gdzie mogę znaleźć przycisk, który przywróci oryginalny wygląd strony Allegro?

Z góry dzięki.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@qlak-x przycisk do zmiany ustawień motywu na jasny/ciemny znajduje się na dole strony: 

Zrzut ekranu 2024-03-4 o 08.50.39.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
qlak-x
#7 Wielbiciel#

Ufff... Super, wielkie dzięki.

To jako mój feedback, daję znak sygnał, że osobiście szukałem tego w Ustawieniach Konta
Nawet jest tam podstrona, która nazywa się "Personalizacja".

Nie pomyślałem nawet, żeby jechać na sam dół strony, ponieważ ta się sama rozwija i wczytuje kolejne oferty.

Jeszcze raz dzięki!

oznacz moderatorów
zuzpol2
#1 Nowicjusz#

Dziś miałem ten sam problem. Straciłem przynajmniej 3 godzin na szukanie. Niestety jest to tak nieintuicyjne że chyba mnóstwo osób ma z tym problem. Zróbcie coś z tym bo to mega wk....

oznacz moderatorów
zapatera
#1 Nowicjusz#

Zgadzam się z przedmówcą - konieczność googlowanie "Jak wyłączyć ciemny motyw allegro" nie świadczy za dobrze o intuicyjności rozwiązania przełączania motywów. UX-owo to powinno być gdzieś na samej górze, np. prawy górny róg, jak mają różne strony. Pozdro!

oznacz moderatorów
itaurus91
#7 Wielbiciel#

Proponuję w przyszłości przenieść to ustawienie tam gdzie zmienia się widok z biznesowego na konsumenta - będzie intuicyjnie i bardziej pod ręką.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Client:89491087
#7 Wielbiciel#

Witam, aoutomatycznie zmienil sie u mnie kolor ui na dark mode- gdzie moge przywrocic do standartowego bialego? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89491087 odpowiedź znajdziesz tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:89491087
#7 Wielbiciel#

Dziękuję!

oznacz moderatorów
Ortomed_
#7 Wielbiciel#

witam mam ciemne tło na allegro jak zmienic aby tło było jasne a napisy czarne

oznacz moderatorów