anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cześć. Jak można wyłączyć ciemny motyw (tło) zakładki obserwowane na Allegro PC ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
_M4RTIN3Z_
#8 Zapaleniec#

Cześć. Jak można wyłączyć ciemny motyw (tło) zakładki obserwowane na Allegro PC.? Bardzo mnie to irytuje. 😕

Strona główna, aukcje itp wszystko jest w janym tle, a sama zakładka obserwowane CZARNE. Wie ktoś jak to wyłączyć ?

oznacz moderatorów
93 ODPOWIEDZI 93
AdrianXQ
#10 Popularyzator#

https://allegro.pl/kategoria/samochody-skala-1-43-11734?order=n

Ale to we wszystkich wynikach wyszukiwania tak mam. Przeglądarka oczywiscie z dynamicznym Dark Readerem, który wcześniej działał idealnie, bo inaczej nie da sie przeglądać allegro

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AdrianXQ Dzięki, to jest listing kategorii, w której żadne testy nie były prowadzone i nie jest tam wspierany dark mode. Jeśli coś się zmieniło w wyglądzie strony, to jest to wina wtyczki, z której korzystasz. Nie mamy na to wpływu i nie ma tutaj naszego działania.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
djadamus1111
#7 Wielbiciel#

 Ola witam, ja sie za łeb łapię bo nie wiedziałem o takiej opcji zmiany kolorystyki serwisu. Z poziomu menadzera windows ) Teraz za ten łeb drugi raz się łapię bo zastanawiam się czemu na allegro nie ma prostej zmiany motywu w prawym górnym rogu (słoneczko/księżyc). Domniemam, ze to zbyt skomplikowane a ta  forma jest optymalna ?  🙂   

oznacz moderatorów
Marcin__007
#8 Zapaleniec#

Niestety nie działa.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marcin__007 co dokładnie nie działa u Ciebie? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Siemieng
#7 Wielbiciel#

U mnie dziś win10 z motywem jasnym plus opera z motywem ciemnym allegro przełączyło się w motyw ciemny. Reaguje ewidentnie na ustawienia motywu przeglądarki. Dla mnie jest to jednak uciążliwe, nie da się gdzieś dodać ustawień, żeby to użytkownik decydował jaki motyw allegro mu odpowiada a nie automat?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Siemieng ustawienia na swoim koncie, możesz zmienić w każdej chwili na dole strony: 

Zrzut ekranu 2024-03-4 o 08.50.39.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Siemieng
#7 Wielbiciel#

Super, dzięki za info 😉

oznacz moderatorów
LAEMI-PL
#11 Animator#

Osobiście systemowo używam ciemnego motywu, ale motyw ciemny na allegro to jakaś porażka. Portal składa się głownie ze zdjęć na białym tle, więc motyw ciemny wygląda tragicznie. 
Domyślnie na allegro powinien być ustawiony motyw jasny, nawet jak użytkownik w systemie lub przeglądarce ma ustawiony ciemny.

oznacz moderatorów
Topwinyl
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc, bo zupełnie nie dało się korzystać ze strony.

oznacz moderatorów
rafso11
#8 Zapaleniec#

ło jesssuuu... życie mi ta porada uratowała... 😀 jusz szedłem sie wieszać... wpierrdalacie coraz więcej skryptów śledzących, że mi asz korki w rozdzielni wybija... XD XD.

oznacz moderatorów
Client:37926436
#7 Wielbiciel#

To chyba najmniej intuicyjne miejsce dla tego ustawienia. Przeszukałem najpierw górne menu w poszukiwaniu ustawień i nic tam nie znalazłem. Na dole zazwyczaj są kwestie informacyjne czy prawne i nikt tam nie zagląda dopóki nie szuka jakiegoś regulaminu czy kontaktu. Nie wiem kto to wymyślił ale powinien odstawić cokolwiek bierze.

oznacz moderatorów
dama_kier
#2 Obserwator#

Dlaczego od wczoraj Allegro wyświetla mi się na czarno?! To jakiś koszmar! jak to zmienić?!

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dama_kier w tym wątku napisałam jak możesz wyłączyć ciemny motyw w każdej chwili. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
dama_kier
#2 Obserwator#

Dziękuję bardzo!!!

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

milka1234567890_0-1709740580962.png

 

oznacz moderatorów
cziwas2137
#7 Wielbiciel#

A co teraz? 

cziwas2137_0-1711388773165.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cziwas2137 w aplikacji wejdź proszę kolejno w Moje Allegro > Konto > Motyw > "Jasny".

la_nika_0-1711394648734.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
andreuss74
#1 Nowicjusz#

I o to mi chodziło. Dzięki 

oznacz moderatorów
MYNIASPECJAL
#7 Wielbiciel#

WIELKIE DZIEKI 🙂

oznacz moderatorów