anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czemu nie moge ocenic produktu

wwysocki2005
#7 Wielbiciel#

witam. poniewaz kupiłem u kogos(

) przedmiot który mi nie odpowiada chciałbym wystawic ocene aby przestrzec innych kupujacych.

moja ocena kupujacego nie znalazła sie na jego profilu 

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/d544ba11-a9e8-11eb-b873-6d919d5576a6

a produkt ktory kupiłem nie moge ocenic kiedy widze ze sprzedajacy na nowo je sprzedaje. 

jak wy to robicie ze u jedych mozna wystawic ocene a innych oszostow wspieracie?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@wwysocki2005 Mówimy o ocenie produktu, która jest widoczne u każdego sprzedającego ów produkt? Ocena kupującego możesz ją zrobić w odpowiednim czasie i jeżeli nie anulowałeś zakupu. Tu masz opisane jak to się robi: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/oceny-i-komentarze/jak-ocenic-zakup-mGwAg1LxPFW

oznacz moderatorów

wwysocki2005
#7 Wielbiciel#

Tak wiem. Produkt został zakupiony. Mogę ocenić produkty które kupiłem przed nim i po nim ale z jakiegoś powodu nie mogę opisać tego konkretnego na którym mi zależy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dziwne, nie znam szczegółów, ale zapewne wszystko wyjaśni moderator : @la_nika 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wwysocki2005 konsultuję tą sprawę, więc wrócę z potwierdzeniem lub wyjaśnieniem, ale myślę, że stało się tak ponieważ oferta została zakończona, dlatego, że na Allegro nie można sprzedawać dostępu do kont związanych z muzycznymi platformami streamingowymi (wyjątkiem są oficjalne działalności w zakresie odsprzedaży), Twój komentarz nie został usunięty, widzę go, ale nie ma już tej oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wwysocki2005 otrzymałam odpowiedź i potwierdziły się moje przypuszczenia, Twojego komentarza nie widać na karcie Sprzedającego, ponieważ oferta została przez nas zakończona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

W4rbird
#7 Wielbiciel#

fajna cenzura, nie ma to tamto

oznacz moderatorów