anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu przesyłki nie docierają na czas lub są zwracane do kupującego?

kamyss
#7 Wielbiciel#

Od jakiegoś czasu przesyłki jakie zamawiam nie docierają na czas lub są zwracane do sprzedającego. Jestem na allegro ponad 20 lat i pierwszy raz tak mi się dzieje. W ciągu miesiąca zamówiłam parę przesyłek i są z opóźnieniem czasami paru dniowym albo ostatnio została przesyłka zwrócona do sprzedającego. Tłumaczył się tym że kurier wziął zła przesyłkę i moja musiała być zwrócona. 

Jak tam można traktować sprzedających. Co się dzieje na tym Allegro? Jak tu kupować jak takie są problemy 😞 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

musashi2007
#13 Ambasador#

A jakie formy dostawy wybierałeś?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jak allegro one, allegro one box to wybierz inną metodę dostawy. Oni tak mają. Komunikaty pięknie informują o dostawie jutro, a posty na forum mówią co innego. Sprzedawca udostępnia to to pod przymusem. Jest to WARUNEK KONIECZNY do wysyłek smart. A potem wiecznie się tłumaczy. A to kurier przez 3-5 dni nie odbiera paczek, a to wsiąkło w czarnej dziurze na tydzień, a to przez kilka dni jest doręczana do punktu docelowego, a to została odesłana do nadawcy bez próby dostawy z powodu przepełnionego boxa. Takich postów jest tu od groma. Prawie co dzień po kilka nowych. 

Jeśli zaś chodzi innych dostawców to wtedy trzeba się temu bliżej przyjrzeć...

oznacz moderatorów