anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czeski numer podatkowy

vorvan75
#1 Nowicjusz#

Dobrý den, jsem from the Czech Republic a plátce daně, ale nemohu do objednávkového formuláře zadat CZ NIP, i když změním zemi companies on the Czech Republic, I ask for help, děkuji a přeji hezký den.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vorvan75 dejte mi prosím vědět, jaká zpráva se objeví, když zadáte české daňové identifikační číslo na dodacím a platebním formuláři? Je doručovací adresa také v ČR?

Zpráva byla přeložena automaticky, proto anglická verze níže.

Please let me know what message appears when you enter the Czech tax identification number on the delivery and payment form? Is the delivery address also in the Czech Republic?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vorvan75
#1 Nowicjusz#

Wpisuję czeski adres przy w zamówieniu jako firma , dla systemu jest to OK, ale jak wprowadzę NIP w czeskim formacie to system mówi mi "niepoprawny format", nie mogę nawet zmienić NIP na Polski format, mówi "nepravidlowy format"

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vorvan75 bardzo proszę o przesłanie zrzutu ekranu z widocznym błędem po uzupełnieniu wszystkich danych do faktury. Ponieważ będą to dane Twojej firmy nie publikuj ich proszę na forum, ale prześlij zrzut na adres spolecznosc@allegro.pl zweryfikuję ten problem z działem technicznym, ale konieczny do tego będzie zrzut ekranu. 

Po vyplnění všech údajů pro fakturu zašlete prosím snímek obrazovky s viditelnou chybou. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o údaje vaší společnosti, nezveřejňujte je prosím na fóru, ale pošlete snímek obrazovky na adresu spolecznosc@allegro.pl, ověřím tento problém s technickým oddělením, ale bude k tomu nutný snímek obrazovky.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vorvan75
#1 Nowicjusz#

Próbowałem ponownie złożyć zamówienie i potwierdzić, że chcę fakturę firmową. Na PC wszystko działa, ale kolega który ma iPhone'a miał problem ze zmianą zamówienia przy wpisywaniu że chce fakturę NIP wyślę jutro fotkę dziękuję

oznacz moderatorów