anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro może już włączyć się do dyskusji ze sprzedającym i przejąć problem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
jacmam90
#7 Wielbiciel#

W dniu 25-08- 2024 zakupiłem od sprzedającego czrzqueliaa towar za 141,80. Na drugi dzień sprawdziłem co z zakupem i okazało się, że to konto jest zawieszone i wszystkie jego oferty wstrzymane. Napisałem więc do tego sprzedającego o mój towar...Bez odpowiedzi. Więc anulowałem zakup zgodnie z sugestią konsultantki z Allegro (przez telefon). Nadal nie ma kontaktu, ani zwrotu pieniędzy. Jak dla mnie jest to ewidentnie fikcyjne konto i dziwi mnie, że nie weryfikujecie sprzedających i nie wiem na co czekamy, jak jest tu ewidentne oszustwo. Sprzedający przekroczył już wszelkie terminy i mogę zapewnić allegro, że to już jest koniec Waszej współpracy z tym chińskim panem.

Przecież skoro ma zablokowane konto, to już na pewno jest więcej sygnałów od innych kupujących Proszę o włączenie się do dyskusji i poprowadzenie mnie , co mam dalej zrobić i jak ewentualnie ubiegać się o zwrot pieniędzy z allegro protect. Zamówiłem następną rozmowę , niestety dopiero będzie w poniedziałek wieczorem, a czas płynie..

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
LEW433
#21 Demiurg#

@jacmam90 Włacza się, najpierw oczywiście BOT więc nie przestrasz się jego bezsensowną wypowiedzią, spokojnie odzyskasz śrdoki- trochę potrwa.

oznacz moderatorów