anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro może zakończyć dyskusje

pol-vending
#7 Wielbiciel#

Klient kupił z konta swojej cioci, dowiedzieliśmy się o tym jak założył dyskusję że pobraliśmy mu 2 razy za zakup, a w zasadzie twierdził że 3 dlatego zadzwoniliśmy do niego i okazało się że to nie on jest właścicielem konta tylko jego ciocia  jego dane tylko były w fakturze. Nie pobraliśmy mu żadnych pieniędzy tylko kupił 2 razy przy czym raz anulował i dostał od nas zwrot a drugi raz kupił i miał wysłane. Wszystko opisaliśmy w dyskusji która założył podając się za ciocię to zadzwoniliśmy do niej i ona powiedziała że nic o koncie allegro nie wie. Miał 3 operacje na tą kwotę tylko 2 na minus a jedna ze zwrotu na plus opisaliśmy to w dyskusji to wyzwał nas od aroganckich i hamskich sprzedawców, ręce opadły a towaru powiedzial że nie odbierze tak dla zasady. Oczywiście jak wróci zrobimy od razu zwrot a klient jest na czarnej liście . Tylko co w takim przypadku z dyskusja czy allegro ma na to jakiś wpływ. My jako sprzedawca nic złego nie zrobiliśmy.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

@pol-vending Prosi kupującego o zakończenie, nie zmusza. Tu masz opisane czym są dyskusje z kupującym:https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/problemy-transakcyjne/czym-sa-i-jak-dzialaja-dyskusje-inf...

oznacz moderatorów

pol-vending
#7 Wielbiciel#

To akurat wszystko wiem tylko klient straszy mnie że zakończy dyskusje jako nierozwiazana nawet że my zwróciliśmy pieniądze i towar wysłaliśmy. Czy allegro może zakończyć ta dyskusje mimo że klient ja zakończy jako nierozwiazana po zwróceniu  mu środków .czy on może na złość sprzedającemu zamknąć dyskusje jako nierozwiazana.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli zakończy jako nierozwiązana, Allegro nie może tego zmienić, tak już zostanie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pol-vending jak nie zakończy to:

Kupującemu przypomnimy o trwającej Dyskusji i poprosimy o oznaczenie, czy zgłoszony problem został rozwiązany. Gdy kupujący nie podejmie tej decyzji, Dyskusja ulegnie przedawnieniu. Przedawnioną Dyskusję zamkniemy jako rozwiązaną po 44 dniach od jej rozpoczęcia.

Jak taki cwaniak i cham to zgłoś udostępnianie konta i zakładanie na inne osoby poblokują mu wszystkie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pol-vending
#7 Wielbiciel#

On właśnie napisał że zakończy ale jako nierozwiązana.

oznacz moderatorów

pol-vending
#7 Wielbiciel#

Nie miałam wcześniej na to czasu ale jutro napiszę do allegro. Zobaczymy co odpiszą.Zaklada konto na inne dane ale miałam fakturę do zamówienia i to było na niego. Właścicielem konta nie jest on dzwonił obrażał wyzywał i straszył że allegro nam konto zamknie masakra

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pol-vending To Ty też postrasz tego matołka uświadamiając go, że na posługiwanie się cudzymi danymi osobowymi (np. przy zakładaniu konta na allegro) są paragrafy😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pol-vending Jeśli zakończy jako nierozwiązana, to Allegro tego nie zmieni.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@xyz96 nie prawda. Jeżeli sprzedający udowodni że kupujący jest w błędzie oraz problem będzie rozwiązany, allegro dyskusje zamknąć może. 

@pol-vending  pisz tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=214387b5-397a-4941-9f72-7d844023040c

oznacz moderatorów