anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro planuje wprowadzić system wynagradzania za opinie/oceny?

mcsis
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry,

W glowie pojawil mi sie pomysl wynagradzania uzytkowników za oceny - np.

- 1 Moneta za recenzję - tutaj musiało by być coś więcej niż "Super", sytem powinien wymagac dluzszego opisu i podania zalety wady aby otrzymac monetę, przey krotszych opiniach bedzie po staremu bez benefitu.

- 2 Monety gdy dodatkowo jest zdjecie/a.

EDIT: Tutaj możnaby było nawet uzależnić wydanie monety od ilości polubień danej recenzji - np. minimum 5 aby otrzymać monetę. Możliwości są dziesiątki tak aby Allegro nie było zbyt stratne, a użytkownicy trochę bardziej zmobilizowani 🙂 

Co nam to da? Allegro bedzie najlepszym źródłem do sprawdzania ocen produktów w internecie - zachęci to użytkowników do wystawiania recenzji, a to wpłynie na jakość ich zakupów - win win.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:35386082
#15 Entuzjasta#

A kto miałby za to zapłacić? Sprzedawca pewnie.
Czy za negatywa też będzie zapłata?
I czy na pewno chcemy kupionych dobrych opinii. Skoro za ocenę bardzo dobrą będzie zapłata, to kto będzie chciał wystawić średnią.

oznacz moderatorów

KOGIEL_T
#18 Luminarz#

@Client:35386082  finalnie , to i tak za wszystko płacą sprzedawcy😉, a taki system nagradzania za każdą ocenę, może by zmotywował kupujących, a średniej już teraz nie ma, jest jak w starożytnym Rzymie

alll.png

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mcsis   Rozrzutny jesteś....  moneta  za ryzyko procesu sądowego to naprawdę hojne wynagrodzenie.

oznacz moderatorów

gdvorek
Moderator
Moderator

@mcsis nie planujemy wprowadzić takiego "wynagradzania" natomiast dziękuję za podzielenie się swoim pomysłem.

   Grzegorz
   Moderator
oznacz moderatorów