anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro planuje zmiany w wyszukiwaniu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
TopBrick
#3 Debiutant#

Dzień dobry

Z góry przepraszam za mój okropny polski.

Mam pytanie o jakość usług Allegro.  Niektórzy sprzedawcy umieszczają setki identycznych towarów, w tej samej cenie, nieznacznie zmieniając opis. Z tego powodu bardzo często niemożliwe jest znalezienie pożądanego produktu, linia wyszukiwania jest dosłownie zaśmiecona gów%em. Wcześniej chińscy sprzedawcy to zrobili na **piiip**, ale teraz to przybyło do Allegro. Czy Allegro planuje w jakiś sposób poradzić sobie z tym?

Na przykład blokowanie całego sklepu może pomóc (gdybym mógł wskazać w wyszukiwaniu, że ten konkretny sklep mnie nie interesuje), ale wydaje się, że Allegro nie planuje dodawać tej funkcji do wyszukiwania.
Są jakieś inne opcje?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TopBrick dziękuję za Twoją opinię i sugestię. Już prowadzimy działania np. usuwanie zdublowanych ofert czy katalog produktów, aby unikać takich sytuacji. Na bieżąco przenosimy i usuwamy oferty, które są w nieprawidłowych kategoriach. 
Jeśli masz pomysł na usprawnienie Allegro, zachęcam Cię do zgłoszenia go tutaj. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z dostawą zza graniy (np. z Chin) w filtrach wyszukiwania zaznacz proszę krótki czas dostawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
TopBrick
#3 Debiutant#
oznacz moderatorów