anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro pozwala na zmiane tytułu aukcji po wygranej?

juzefina77
#7 Wielbiciel#

Wygrałem aukcje od sprzedającego [edycja] o tytule radio internetowe technisat 10 ,po dostawie okazało się że jest to radio zwykłe,po wejściu z powrotem na tę aukcję sprzedawca zmienił tytuł na radio cyfrowe,była to licytacja,w opisie było radio internetowe ,obecny stan pokazuje radio cyfrowe(dab+),pytanie brzmi jakim cudem można zmienić parametry aukcji po jej zakończeniu???oznaczało by to że ja np

Wystawiając szmelc ze śmietnika moge napisać że jest to nowe a po przelewie zmieniam opis że uszkodzone itp.

CZy allegro może to jakoś wytłumaczyć czy chroni złodziei i oszustów?,

Przypomnę tylko moderatorom że w sieci nic nie ginie i orginalny tytuł aukcji jest do odzyskania

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@juzefina77   Takich cudów nie ma, żeby sprzedawca zmienił tytuł czy opis aukcji po zakupie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

juzefina77
#7 Wielbiciel#

A jednak,udowodnię to  bo nie chodzi o mój zakup nie do końca udany ,tylko właśnie o tą zmianę ,która mnie szokuje,a nie jestem niedorozwinięty i wiem co widziałem,zwłaszcza że zdjęcie było z netu radia technisat 10 i pisało internetowe,a takowe nosi nazwe 10ir,więc zastanowiło mnie to że jest pewna rozbieżność między zdjęciem i opisem,ale pomyślałem że sprzedawca wrzuca takie foto bo sprzęty są podobne...

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@juzefina77 przecież opis i tytuł tego co kupiłeś masz mailu.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@Kaliope_Brzeg dzięki za szybką realizację mojego zamówienia. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@juzefina77 To był zakup na zwykłym Allegro? Wejdź w zakładkę Moje zakupy i kliknij tytuł aukcji. Zobaczysz tytuł i opis z momentu Twojego zakupu. 

oznacz moderatorów

juzefina77
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20211213-211758.png

oznacz moderatorów

juzefina77
#7 Wielbiciel#

Na tym zrzucie widać w opisie że jest napisane radio internetowe ,ale w orginalnej aukcji pojawiało sie to dwa razy na początku i później,mało tego dałbym sobie rękę uciąć że w tytule również....

oznacz moderatorów