anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego darmowa wysyłka za 0 zł do Allegro One Punkt jest niedostępna?

Cymerx
#8 Zapaleniec#

Naglasniam sprawe dotyczaca zakupow w aplikacji Allegro.

Kazdy klient ktory kupuje nie ma mozliwosci przy finalizacji wybrania darmowej przesylki za 0zl Allegro One Punkt Koleporter. Mimo, ze wyborze dostawy u sprzedajacych jest taka opcja.

Promocje ma obowiazywac do konca grudnia 2021 roku jednak klient ktory CHCE wybrac taka forme dostawy nie ma takiej mozliwosci bo zazwyczaj wyskakuje mu tylko opcja z płatna dostawa Allegro Przesylka Polecona za 6,99zl lub inna.

Załuje ze konsultanaci ktorzy obsluguja czat nie sa przygotowani merytorycznie do odpwiedzi tylko ida w zaparte i twirdza, ze taka opcja caly czas jest dostepna a wysłalem im w celu wyjasnienia duzo zrzutow ekranu w celu potwierdzania, ze oszukuja.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma mino że jest? : https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/promocja-na-metody-allegro-one-box-allegro-one-punkt-darmowe-pr...

Promocją objęte zostaną Oferty Użytkowników, w ramach których w okresie od 06 września 2021r do 31 grudnia 2021r (dalej “Okres Promocji”) udostępniona zostanie metoda dostawy : Usługa„Wygodne nadania i odbiory z Allegro”, świadczoną na podstawie regulaminu dostępnego pod adresem: https://na.allegro.pl/regulamin-uslugi-wygodne-nadania-i-odbiory-z-Allegro oraz w każdym Punkcie Obsługi Klienta Operatora (dalej “Regulamin Usługi”). W celu uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości Promocją zostaną objęte zarówno Oferty aktualne w chwili rozpoczęcia Okresu Promocji jak i Oferty wystawione w trakcie Okresu Promocji, w każdym przypadku pod warunkiem udostępnienia metody dostawy, o której mowa w zdaniu poprzednim

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Cymerx
#8 Zapaleniec#

Jezeli nie mam tego normalnie, to jakim cudem moge miec dany punkt na mapie. Pomysl troche .

Allegro nie przestrzega swoich promocji, regulaminow co powoduje, ze moze ktos znajdzie sie naiwny i machnie na to reka. Placac za przesylke mimo, ze JAK BYK widnieje Allegro Punkt Koleporter jest za Ozl.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Cymerx W związku z okresem świątecznym i zwiększoną liczbą zamówień, część punktów Kolporter w ramach metody Allegro One Punkt rzeczywiście nie jest dostępna. Zależy nam, aby Kupujący otrzymali swoje zamówienia jak najszybciej, dlatego jeśli widzimy, że któryś z punktów ma zbyt dużo przesyłek, rozładowujemy ruch w inne miejsca, a co za tym idzie punkty te nie są dostępne na mapce. 

Jeśli jesteś Kupującym i chcesz wybrać tę konkretną metodę dostawy, możesz wybrać inny punkt lub automat Allegro One Box. Wszystkie znajdziesz na tej mapie, a odświeżamy ją co 30 minut. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Cymerx
#8 Zapaleniec#

Moderator Ola dlaczego wprowadzasz w blad, bo widze ze nie jestes tu jedyna z chatu.

Jak juz pisalem klienci z mojego miasta (a mieszkam w miescie gdzie ludnosc liczy prawie 100tys) nie maja mozliwosci wybrania zadnego dowolnego (darmowego) punktu do odbioru. Wczesnien czyli dokladnie 2 grudnia kupowalem sluchawkikii nie bylo zadnego problemu a yeraz raptem macie ich tyle, ze nie potraficie ogarnac chociaz jednego na tak duze miasto w jakim mieszkaja wasi klienci.

Wstyd Pani moderatorko.

oznacz moderatorów

Cymerx
#8 Zapaleniec#

No i tak na przyszlosc nie pisz ze moge wybrac inny darmowy One Box, (z mapy) bo jezeli nie mam prezentowanej zadnej darmowej dostawy, wiec jakim cudem wyskoczy mi ten. 

Promocja jest w danym okresie i w miastach wiec na dzien dzisiejszy istnieje, z czym wasz zespol nie moze sobie poradzic.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Cymerx 

Ciężko zaskoczyć o co Ci tak naprawdę chodzi. Nikt nie obiecywał, że masz mieć wszystkie istniejące na rynku sposoby dostaw. Paczkomaty też nie wszędzie stoją. Natomiast do wszędzie, nawet do Koziej Wólki dociera listonosz, więc wybór masz 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Cymerx
#8 Zapaleniec#

Widze, ze jestes strasznie madra ale rozumiem.

Jednak jakbys doczytala, ze chodzi mi o darmowa dostawe zgodnie z Promocja ktora Allegro obecnie ma do konca grudnia 2021 roku, to zauwazysz ze chodzi o wysylke/ dostarczenie paczki darmowe do punktu Koleportera. Oczywiscie moge wybrac w podsumowaniu dostarczenie ale NIE BEDZIE ONO DARMOWE tylko kazdy klient musi za nie zaplacic przynajmniej na ttym zadupiu "Koziej Wolki", ktora ma ty tylko 100 tys mieszkancow. 

Oszczedz sobie jezeli nie potrafisz napisac nic konkretnego, bo ten poziom jest dla mnie zenujacy.

 

Podsumowujac Allegro ma gdzies swoje regulaminy, promocje i wytyczne i ustala je zeby tylko naciagac mniej ogarnietych klientow.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Cymerx Dziękuję, że podzieliłeś się z nami opinią na ten temat, ale udział w promocji nie jest obowiązkowy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Cymerx
#8 Zapaleniec#

Swietnie to zmodyfikujcie regulamin Promocji i nie wprowadzajcie klientow w blad, ze jest masa punktow Koleportera z darmowa przesylka za 0zl 

Zreszta u mnie juz nie ma zadnego. Fajnie to ktos opisal w poscie chyba "zniknely punty One Koleporter" ale tam chodzilo o misto Szczecin gdzie jeszcze dwa pozostaly.

oznacz moderatorów