anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro społeczność wysyła wiadomości na email o 3 w nocy?

RACHEK1
#7 Wielbiciel#

Chciałbym się tylko dowiedzieć że to od społeczności dzisiaj dostałem wiadomość o godzinie 3.03 w nocy.Druga sprawa jest taka że mam problemy z aplikacją na telefonie,jak wchodzę w bezpieczeństwo zmiana hasła czy logowanie dwuetapowe to jest biało nic nie ma,i na nowo trzeba się logować a nawet tak długo ładuje aplikację że w ogóle nie działa.Powiem tylko że allegro zostało odblokowane ponieważ była próba lub próby włamania mi się na konto.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Halfrunt
#18 Luminarz#

Być może zaznaczyłeś lub nieodptaszkowales jakąś opcję powiadamiania mailowego i kazda zamieszczona odpowiedź w twoim poście jest wysyłana mailem. 

Trudno powiedzieć bo nie znamy treści tego maila. 

Czy masz zainstalowany program antywirusowy na telefonie, jeśli już miałeś włamanie na konto Allegro, zadbaj o bezpieczeństwo. 

Hasło możesz też zmienić na komputerze lub przez przeglądarkę w telefonie po odinstalowaniu aplikacje. 

Sprawdź też czy masz najnowsza wersję apki 

oznacz moderatorów

RACHEK1
#7 Wielbiciel#

7 marca ostatni raz pisałem na gadane

I wiadomość przyszła na starego emaila 

mam zabezpieczony telefon e-mail i hasło są zmienione.Aplikacja była wczoraj ściągnięta.
Wiadomość była o treści że w moim temacie zamieszczono niedawno odpowiedź.

Tylko że ostatnia wiadomość była 7 marca 

Czemu przyszło na stary email w Allegro mieli całkowicie się pozbyć danych dotyczących starego konta.Znaczy konto mam te same ale email został zmieniony.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RACHEK1 czy możesz przesłać tutaj zrzut tej wiadomości, którą od nas dostałeś? Sprawdzimy tę sytuację dokładnie, ale potrzebujemy trochę więcej informacji, którego wątku dotyczył ten mail. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RACHEK1
#7 Wielbiciel#

IMG_4097.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RACHEK1 dziękuję, to informacja, że w założonym przez Ciebie wątku pojawiły się nowe odpowiedzi, więc wszystko jest w porządku. Jeśli nie chcesz otrzymywać powiadomień z Allegro Gadane, możesz wyłączyć je w tej zakładce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ Bardzo Cię proszę, moższ sprawdzić wiarygodność zamwóienia nr 

4871a820-df2b-11ee-be07-5ddb8f1313d8 koltat
Ze względu na bardzo dużą ilość zamóienia jednego z produktów, chciałem sie skontaktować - czy nie doszło do pomyłki.
Jednak pod podanym numerem telefonu - powiedziano że pomyłka,
W odpowiedzi mailowej na zamówienie  dostaję info o "Wystąpił techniczny problem ze skrzynką pocztową odbiorcy "
 
na czat przez allegro też nikt nie odpowiada. 
Inny właściciel konta - inny adresat.
 
Jeśli doszło do jakiegoś włamu - to wolałbym anulować takie zamówienie niż płacić za czyjeś wyłudzenie. 
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Halfrunt pewnie, sprawdziłam to zamówienie i konto kupującej, ale nie ma żadnych powodów do niepokoju. Kupująca robi na Allegro sporo zakupów i nie ma tutaj ani jednej podejrzanej transakcji, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów z tym zamówieniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ dzięki, no to wysyłam. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@RACHEK1   Zaraz, zaraz,,,,  to są  całkiem różne problemy i pisząc w jednym temacie niepotrzebnie utrudniasz ich ogarnięcie .

Allegro Gadane to całkiem osobny portal, odrębne logowanie, jeśli miałeś próbę włamania to albo na Gadane albo na Allegro.

Ustawienia powiadomień na Gadane masz tutaj natomiast powiadomienia Allegro ustawiasz  tutaj 

Zdecyduj się o czym piszesz.

A powiadomienie z Gadane mogłeś dostać o każdej porze, ludzie całą dobę tu piszą.

oznacz moderatorów

RACHEK1
#7 Wielbiciel#

Sugerujesz że będąc już zalogowanym na swoim allegro nie da się kliknięciem zalogować na gadane?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@RACHEK1  Przynajmniej tak być powinno że nie powinno się logować jednym kliknięciem. Ale jeśli ustawisz to samo hasło to pewnie się da.

Ja się zawsze loguje "automatycznie"  ponieważ loguję się z tzw. zaufanego urządzenia.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RACHEK1 jaknajbardziej się da, tak właśnie działa logowanie u nas, czyli na Allegro Gadane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów