anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da się usunąć nieopłacone zakupy?

IrenaK03
#2 Obserwator#

Dzień Doby.

Zakupiłem kilka tygodni temu parę przedmiotów u jednego z sprzedających.
Ostatecznie okazało się, że mieszkamy obok siebie i aby nie płacić niepotrzebnie za przesyłkę podszedłem po odbiór. Ale z racji, że sprzedający sam w sobie nie posiadał opcji odbioru osobistego zaproponował mi:

"proszę kupić normalnie przez Allegro, wybrać opcję "płacę przelewem tradycyjnym", żeby zamówienie zostało przyjęte do realizacji, a zapłacić przy odbiorze, tak aby pominąć koszty wysyłki."

Zamówienie odebrałem i opłaciłem osobiście na miejscu. ale w Moje Zakupy ciągle mi wisi jako Nieopłacona.
Patrzyłem na forum czy jestem w stanie go usunąć z listy lecz chyba dużo się pozmieniało bo nie widzę nigdzie opcji Usuń, o której była moja w niektórych wątkach. Czy muszę się skontaktować z sprzedającym aby mi oznaczył wcześniejszy zakup za opłacony czy jestem w stanie się pozbyć tego sam?
Dziękuję za odpowiedź i życzę miłego dnia.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@IrenaK03 Kliknij trzy kropki z prawej strony przedmiotu w zakładce Moje zakupy, a potem "Ukryj".

Druga opcja, nie wiem, czy jeszcze dostępna - zaznacz przedmiot po lewej stronie w zakładce Moje zakupy, a potem kliknij "Ukryj".

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

możesz tylko ukryć klikając na trzy kropeczki po prawej stronie i nastepnie ukryj . Transakcja nie będzie widoczna na liście Twoich zakupów .

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@IrenaK03, zakup możesz ukryć. Aby to zrobić, zaznacz go i kliknij w opcję [ukryj]. Czynność ta nie oznacza anulowania transakcji. Ukrytego zakupu nie przywrócisz samodzielnie, ale możesz o to poprosić m.in. moderatorów z Gadane. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów