anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da się usunąć pozytywną opinię o sprzedającym?

MAMY ROZWIĄZANIE!
karp_fso
#1 Nowicjusz#

Czy można usunąć pozytywną wiadomość o sprzedającym? Jak wystawiałem opinie za inne zakupy, to z rozpędu wystawiłem pozytywną zanim przyszła paczka. A jak już przyszła przesyłka, to okazało się, że muszę jednak wystawić negatyw.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli masz konkretne uzasadnienie pisz do allegro o możliwość zmiany bo raczej sprzedawca sam się nie zgodzi by dostać negatywa zamiast tego co dostał ,załóż mu dyskusję i złóż reklamację ze zwrotem na jego koszt.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@karp_fso Tak, da się. Powyżej @mwmonety wprowadza Cię w błąd, nie musisz niczego uzasadniać, nie musisz zakładać żadnych Dyskusji. Po prostu napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0... Komentarz zostanie usunięty, a Ty możesz go po usunięciu wystawić ponownie z innej wersji, o ile nie minęło 90 dni od zakupu.

oznacz moderatorów
book_owo
#7 Wielbiciel#

Nie można usunąć komentarza. Regulamin Allegro - usunąć można pomyłkowy komentarz typu „chwale produkt” a wystawiłam negatywa lub odwrotnie, musi zawierać komentarz! Który świadczy ze doszło do pomyłki. sprzedawca może zwrócić się z prośba do ciebie o usunięcie komentarzach. Lub można sądownie usunąć komentarz 

oznacz moderatorów
book_owo
#7 Wielbiciel#

10C745E5-E311-4413-821A-70DABB2132E0.png

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@book_owo Ty też wprowadzasz w błąd. Na prośbę kupującego można usnąć każdy komentarz. Negatywny i pozytywny.

oznacz moderatorów
book_owo
#7 Wielbiciel#

Powyżej przesłałam informacje bezpośrednio z Allegro. Zdjęcie jest wzięte ze strony Allegro. 
treść komentarza i typ oceny musi jednoznacznie wskazywać na pomyłkę. Bo jeżeli nie wskazuje to komentarz jest ostateczny i jedynie decyzja sądu może usunąć komentarz. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@book_owo Bzdury wypisujesz, nie masz pojęcia o zasadach. Tak jest wtedy, gdy sprzedawca chce usunięcia, gdy chce tego kupujący, komentarz jest usuwany.

oznacz moderatorów
book_owo
#7 Wielbiciel#

Gdy sprzedawca zgłosi chęć usunięcia komentarza to zgodę musi wyrazić kupujący. Ma na to 14 dni. Odwrotnie nie idzie. 
a bzdur nie wypisuje tylko odsyłam do regulaminu Allegro 😉  

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@book_owo Wypisujesz bzdury. Kupujący może zgodzić się na usunięcie komentarza, gdy poprosi o to sprzedawca. Odwrotnie się nie da, bo kupujący nie musi prosić sprzedającego, tylko pisze do Allegro i komentarz jest usuwany. Nie tylko piszesz bzdury, ale nie znasz i nie rozumiesz zasad.

oznacz moderatorów
book_owo
#7 Wielbiciel#

Jeżeli są spełnione poniższe przesłanki 

6CA66321-8AF7-41B5-9145-892C989BF62A.png

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Przestań wprowadzać w błąd. Masz tylko 75% pozytywów, więc nie ma co się dziwić.

oznacz moderatorów
book_owo
#7 Wielbiciel#

Znalazłam regulamin i odsyłam do niego 

601A7CF1-FC1E-46DA-B19F-1E7AEE08683B.png

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@xyz96 Jak już tak dobrze znasz reguły to czy tu na forum też ktoś kto pochopnie przyznał komuś "rozwiązanie" też może je cofnąć ,pytam bo niektórzy dużo tu wrzucają podpowiedzi a pytający na pierwszy z brzegu klepie a potem żałuje bo z czasem inni dają mu więcej w zadanym temacie.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mwmonety Tak, może cofnąć rozwiązanie, moderacja też może to zrobić. Masz jeszcze jakieś pytania? Gdybyś miał, to stosuj interpunkcję, bo bardzo trudno zrozumieć, o co Ci chodzi.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@karp_fso @mwmonety @book_owo W tej sprawie rację ma @xyz96Możemy usunąć pozytywny komentarz na prośbę Kupującego, nawet jeśli nie poda konkretnego powodu. Należy jednak pamiętać, że Kupujący nie będzie mógł ponownie wystawić komentarza, jeśli od zakupu minęło 90 dni. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
book_owo
#7 Wielbiciel#

A gdzie to jest w regulaminie Allegro? Kiedyś chciałam usunąć komentarz który wystawiłam i nie mogłam... 🤔

oznacz moderatorów