anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy doradcy mają wgląd do centrum wiadomości?

Agent555
#17 Koryfeusz#

Czy doradcy mają wgląd do centrum wiadomośći, co pisze do sprzedawcy, lub co pisze do mnie sprzedawca .

 

Dzisiaj otrzymałem pewnna odpowiedź od doradcy, z tej wiadomości wynika że doradca mi napisał prawie do samo,jaka otrzymałem wiadomość od sprzedawcy.z tego wynika że doradcy mają w to wgląd 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Szukasz potwierdzenia, a czy moderatorzy tu mają wgląd? no mają >wszystko zależy od poziomu dostępności.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

agentu... tyś taki allegrowy człowiek-problem

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Prawie to samo to nie to samo 😆 

Wiadomości przechodzą przez serwery allegro to i pracownicy mają w te wiadomości wgląd.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Agent555 jezeli pytałeś sprzedawcę o sprawy oczywiste, wynikające z praw konsumenta bądź regulaminu allegro, mogłeś dostać takie same odpowiedzi i doradca wcale nie musiał czytać twojej korespondencji. 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Postanowiłem to pytanie zadać dzisiaj doradcy na czacie, byłem ciekawy jaka będzie odpowiedź doradcy .

Nikogo to nie zdziwi jaka była odpowiedź doradcy. Była taka .

Konsultanci nie mają wglądu w centrum wiadomośći, co pisze kupujący że sprzedawca, o jakiej treści są wysyłane wiadomości 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Od wyłapywania wiadomości które niby łamią regulamin są ustawione programy a człowiek pewnie zagląda tylko jak maszyna coś wyłapie . 

oznacz moderatorów