anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dostanę zwrot pieniędzy mimo braku kontaktu ze sprzedającym?

kiara0070
#8 Zapaleniec#

Czy dostanę zwrot pieniędzy, pomimo braku kontaktu w dyskusji ze sprzedającym?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

komis-bell
#21 Demiurg#

@kiara0070 Nie powinno być z tym problemu. Jeśli nie odda Ci sprzedający to zrobi to allegro protect.

Napisz coś więcej - kiedy był dokonany zakup, od osoby prywatnej czy od firmy, allegro zwykłe czy lokalnie?

oznacz moderatorów

kiara0070
#8 Zapaleniec#

Zakup od pana z s.c. okazuje się że ma drugie konto na firmę korob, po za twarciu dyskusji i znalezieniu opinii firmy i jej oszustw nagle w dyskusji pojawia się numer przesyłki, zamiast zwrot pieniędzy, oczywiście zanim się pojawiło nie dało się dokonać anulowania tylko jedynie zwrot 11 książek, mam spore obawy że produkt wyjdzie i to niekompletny na co wiele osób się skarżyło na allegro i po za nim, telefon z mojego zamówienia jakby nie istnieje, natomiast na drugie konto tego pana działa. Tylko nikt nie odbiera.

oznacz moderatorów

kiara0070
#8 Zapaleniec#

Zakup 12 stycznia, od 12 stycznia zero kontaktu ze sprzedającym, dziś otwarta dyskusja po 16 gdy produkt miał dojść do paczkomatu do jutra

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kiara0070 Cześć. 🙂 A co konkretnie się dzieje? Podaj proszę numer zamówienia i opisz problem, postaram się pomóc! 

oznacz moderatorów

kiara0070
#8 Zapaleniec#

ca020ce0-927e-11ed-a39b-fd92e51a3f38

Sprzedający robi sobie jaja, mam obawy co do zakupu, przede wszystkim dopiero teraz został nadany numer paczki i wysyłka, nie dało się anulować zakupu, kontakt z panem - brak, telefoniczny, mailowy, totalnie nic. 

oznacz moderatorów

kiara0070
#8 Zapaleniec#

Kliknelam zwróć zakup, otwarlam dyskusje, ponieważ nie mam co zwrócić bo nic nie otrzymałam, chciałam otrzymać zwrot pieniędzy, a tu nagle "nadany numer przesyłki"

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kiara0070 Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja. Sprzedający wprowadził już numer listu przewozowego, zatem niebawem powinien nadać paczkę. 

Jeśli mimo wszystko chcesz zrezygnować z tego zamówienia, to prześlij sprzedającemu swoje odstąpienie od umowy lub skorzystaj z opcji "Zwróć zakup" w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione 

oznacz moderatorów

kiara0070
#8 Zapaleniec#

Ta opcja zwrotu już została zaznaczona zanim sprzedający nadal numer paczki! W tym problem! Czuję się oszukana, przede wszystkim przekonana komentarzom, że produkt nie dojdzie w całości... 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kiara0070 Czy paczka została nadana czy tylko został wprowadzony nr listu przewozowego?
Jeśli zwrot został dokonany zanim sprzedający nadał przesyłkę to nie musisz jej w ogóle odbierać - wróci ona do nadawcy i ten będzie musiał zwrócić Ci środki. Jeśli tego nie zrobi to też nie masz się czym martwić - allegro odda za niego a potem się z nim rozliczy 🙂

oznacz moderatorów

kiara0070
#8 Zapaleniec#

Wprowadzony numer listu przewozowego, zwrot zanim nadał, otwarta dyskusja 16.02 wprowadzony numer listu 16.50

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kiara0070 W takim razie nie masz obowiązku odbierania przesyłki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak rozwiązałaś umowę zakupu przed zamianą statusu przesyłki to niech sobie wysyła >nie odbieraj.

oznacz moderatorów