anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy istnieje możliwość edycji opinii wystawionej do produktu?

piimaa
#13 Ambasador#

Jeśli jest taka mozliwość to wytłumaczcie mi, jak to zrobić. Nie chodzi o komentarz dla sprzedającego tylko możliwość edycji opinii o produkcie. Moim zdaniem też, powinna powstać jakaś blokada dot. czasu w którym możemy dodać opinię. Na te chwilę jest tak, że towar jest jeszcze w paczkomacie a opinię wystawić już można. To spory błąd, powinno być minimum 2 tygodnie od odebrania produktu, wtedy większość ludzi miałaby po prostu przymus wstrzymania się z opiniowaniem, które po czasie może całkowicie zmienić swój ton.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piimaa dzięki za podzielenie się swoimi uwagami. W wyjątkowych przypadkach możemy usunąć opinię produktową. Jeśli narusza ona regulamin, możesz zgłosić ją nam samodzielnie:

806a3dc846558ae7865b0bf3198f (1).png

Opinie o produkcie powinny dotyczyć wyłącznie produktów, a nie sprzedającego czy przebiegu transakcji. Kupujący wystawi opinię produktową w ciągu 100 dni od zakupu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mr_oma  A mi się właśnie te  max 100 dni od zakupu nie podoba.

Przykład: jesienią 2020 roku kupiłem sadzonki. Nie wystawiłem opinii produktu  bo  co miałem opiniować jesli nie wiedziałem co z tego wyrośnie. W  tym roku  mogłem już wystawić uczciwą pozytywną opinię. No i jak napisać skoro 100 dni dawno minęło?

Takich produktów które powinny mieć dłuższy  czas na opiniowanie na pewno jest więcej.

To tak jest jeśli jest centralne sterowanie, jeden regulamin,  jedne przepisy będące czasami bez sensu.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@br., oczywiście przekażę Twoją opinię. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Usuwanie (techniczne) to zbyt czasochłonne i kłopotliwe, powinna istnieć opcja "EDYTUJ OPINIĘ" i wtedt po edycji trafia do moderacji, przechodzi moderację i pojawia się jeśli jest zgodna z regulaminem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@piimaa Techniczna możliwość usunięcia opinii o produkcie istniej, więc można poprosić o usunięcie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0... Po usunięciu powinna być możliwość ponownego zamieszczenia opinii, podobnie jak w przypadku komentarza wystawianego sprzedawcy.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96, do danego produktu opinię produktową można wystawić tylko raz.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów