anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon - brak możliwości zaplaty

madaleine_100
#8 Zapaleniec#

Chcialam kupic baterie lazienkowa i zaplacic kuponem, niestety przy platnosci brak jest takiej możliwości, nie ma tej opcji. W jaki sposób mogę wykonać płatność kuponem, od czego zależy dostępność tej opcji?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Knowhere
#21 Demiurg#

@madaleine_100 Jaki rodzaj płatności wybrałaś?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

madaleine_100
#8 Zapaleniec#

Chcialam wybrac opcje "plac mniej" ale jest niedostepna...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@madaleine_100 Klikasz Kup teraz, na następnej stronie wybierasz płatność z góry przez Allegro Finanse i na samym dole masz sekcję Płać mniej, tam wpisujesz wszelkie kody, kupony. Jeśli to nie pomoże, wyczyść, zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

madaleine_100
#8 Zapaleniec#

No niestety, brak na stronie opcji "plac mniej". Dodam, ze przy innych produktach jest widoczna..

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@madaleine_100, dodam, że zrealizujesz kupon jedynie płacąc z góry przez Allegro Finanse. Mogłabym Cię prosić o sprawdzenie kroków podanych przez @xyz96? Czy Twój problem nadal występuje? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

madaleine_100
#8 Zapaleniec#

Tal, problem nadal wystepuje. Na dole strony sa wzzystkie opcje platnosci poza "plac mniej" i okienkiem do wpisywania kodu.

Dodam, ze kilkakrotnie juz kupowalam z uzyciem kodu i nigdy nie bylo problemu. Przy innych produktach i aukcjach ta opcja jest widoczna. 

Dzisiaj sprawdzam tez na innej przegladarce i innym komputerze i problem jest nadal.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@madaleine_100, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Czy mogę Cię prosić o numer oferty, której nie możesz opłacić kuponem?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

madaleine_100
#8 Zapaleniec#

10096185674

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@madaleine_100, dziękuję. Poprosiłam odpowiedni zespół o weryfikację. Postaram się jak najszybciej wrócić z odpowiedzią. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mr_oma Ja już zweryfikowałem, przed chwilą - u mnie wygląda to tak samo, jak u @madaleine_100

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@madaleine_100, aby pojawiła się opcja "płać mniej", musisz najpierw wybrać metodę płatności. Czy na pewno zrobiłaś to na samym początku? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:100018555
#2 Obserwator#

To jest chory system!!!!!!!!!!

Robę zakupy w necie od lat i nigdzie nie tracę czasu na na takie przeszkody.

oznacz moderatorów

Ro_Sa
#7 Wielbiciel#

witam;

mam ten sam problem z platnoscia kuponem.A najlepsze jest to,ze placilem kilka dnie temu kuponem z benefit i chcialem kupic ponownie ten sam towar.Na probe kupilem kilka innych rzeczy aby wykorzystac wygenerowany juz kupon i nigdzie nie ma opcji plac mniej...rozwalil mnie sysytem bo za wszystkie zakupy musialem zaplacic przelewem z konta .Przepraszam za brak polskich znaczkow ale pisze z urzadzenia gdzie nie ma j.polskiego.

oznacz moderatorów