anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli nie zaakceptuję umowy o raty od.nowa muszę jeszcze gdzieś składać rezygnację?

Client:70088458
#2 Obserwator#

Witam, chciałem wziąć smartfona na raty 0% na allegro oferowane przez bank Bnp Paribas, zdecydowałem się jednak przejrzeć umowę i nie spodobała mi się. Mimo że przekazałem informacje dot. nipu pracodawcy, mojego miejsca zamieszkania itp. To nie zaakceptowałem umowy, skończyło się na okienku w którym była opcja do zaznaczenia "Przeczytałem umowę i ją akceptuje", nie zaznaczyłem jej, zamknąłem kartę ale na e-mail i tak doszły dokumenty do umowy z moimi danymi. Pytanie jest czy po zamknięciu całkowicie tej karty i nie zaakceptowaniu warunków umowy będę musiał dalej podjąć jakieś kroki czy mogę to już wszystko rzucić w niepamięć?
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

To jest tak samo jakbyś poodpisywał umowę w banku, więc jak [nie] zaakceptujesz warunków umowy nie dojdzie do skutków czyli podpisania umowy, możesz dla pewności skontaktować się z bankiem.Aby zakończyć proces zakupu i przekazać wpłatę do Sprzedającego, bank musi zweryfikować Twoją tożsamość. Aby ją potwierdzić, zrób przelew weryfikacyjny na 1 zł. W tym celu możesz zostać poproszony o wykonanie przelewu na wskazany rachunek bankowy na kwotę 1 zł. Bank zwróci tę kwotę na Twoje konto.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:70088458 W takiej sytuacji nic nie musisz robić. Nie zaakceptowałeś umowy, więc do zakupu ratalnego na pewno nie dojdzie. Status płatności ratalnej po kilku dniach zmieni się na anulowany. Nie musisz się kontaktować z bankiem.

oznacz moderatorów