anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeżeli w tytule aukcji jest napisane astra f a w opisie nie jest wymieniona to mogę coś zrobić j

Client:75848180
#7 Wielbiciel#

Czy jeżeli w tytule aukcji jest napisane astra f a w opisie nie jest wymieniona to mogę coś zrobić jak nie pasuje do astry f

Sprzedający twierdzi że tytuł nie ma znaczenia 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

az1rael
#21 Demiurg#

Liczy sie to co w opisie oferty, tytul aukcji jest czesto bledny przez zrypana produktyzacje allegro

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:75848180 właściwy tytuł znajduje się bezpośrednio nad nazwą sprzedawcy lub jak kupiłeś to w zakładce moje zakupy

oznacz moderatorów

Client:75848180
#7 Wielbiciel#

czyli jak tam w tytule jest wymieniony moj model auta to moge sie klócić tak? jak do niego nie pasuje 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pierwszy masz tytuł katalogu allegro drugi masz tytuł nadany przez sprzedawcę.

Jak myślisz co sprzedaje ten sprzedawca?

pomysł 002pomysł 002

Ale tak czy siak za połączenie z katalogiem allegro odpowiada sprzedawca. Do Ciebie należy tylko obowiązek zapoznać się z ofertą. Jeżeli uważasz, że zostałeś wprowadzony w błąd możesz się kłócić 😀

oznacz moderatorów

Client:75848180
#7 Wielbiciel#

Client75848180_0-1675689823288.png

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy, jak masz towar niezgodny z opisem to nieważne co i jak i gdzie napisane, masz prawo do reklamacji. Inna sprawa za błędami stoi Allegro to ich"niezrozumiale" pomysły do tego doprowadziły.

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

"Do Ciebie należy tylko obowiązek zapoznać się z ofertą"

Tylko, że zapoznanie się z ofertą to coś więcej niż przeczytanie tytułu z produktyzacji.

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

kiedy do Was dotrze, że przez ten wymysł nie robicie tylko na złość sprzedającym ale sami sobie, bo wkurzeni klienci będą odchodzić do sklepów w których przynajmniej wiedzą co kupują?

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#
 
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Client:75848180 jak założysz dyskusje to allegro powinno przyznać Ci tam racje, bo stoją na stanowisku, że za ten bardziej widoczny tytuł odpowiada sprzedawca, mimo, że w rzeczywistości ma na niego bardzo ograniczony wpływ. 

Jeśli kupiłeś od firmy to masz prawo zwrotu.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:75848180 Oprócz przeczytania tytułu aukcji wypadało by zapoznać się też o opisem w celu uniknięcia pomyłki jaka mnie kiedyś spotkała.
Na płocie było napisane d... > pogłaskałem i mi drzazga weszła.

oznacz moderatorów