anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jesli zrobilam zwrot zanim sprzedający nadał paczke to dostane pieniądze??

Client:126307948
#1 Nowicjusz#

Zamowilam paczke i zaznaczylam ze chce zwrot poniewaz przeczytalam negatywne opinie. Pokazuje mi ze mam nadac i oddac paczke mimo ze sprzedajacy jej jeszcze nie nadal. Czy odesle mi pieniądze spowrotem?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Monika__L
#16 Inspirator#

A czemu miałby nie wysłać?

oznacz moderatorów

Client:126307948
#1 Nowicjusz#

Bo nie chce zeby nadawal. Pan nie nadal tej paczki ale juz nadusilam zwrot bo nie chce jednak tego co zamowilam i nie wiem czy dostane pieniadze od tak czy najpierw musi przyjsc paczka i dopiero zwroce

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

No to nie wyśle ale ja pytam czemu miałby nie odesłać pieniędzy? Poczekaj chwilę bo gość pewnie jest w domu. Wróci do pracy jutro 

oznacz moderatorów

Client:126307948
#1 Nowicjusz#

Po prostu widzialam duzo zlych opini i stresuje sie gdyz pokazuje mi ze mam nadac paczke mimo ze zadnej paczki jeszcze nie otrzymalam i stresuje sie tym ze moze mnie oszukac w jakis sposob bo nie odeslalam paczki i wtedy on bedzie mial i pieniądze i paczke  lub nada paczke zanim np zobaczy ze chcialam zwrot, albo nada paczke i bedzie kazal wtedy zwrócić a zwrot do jego kraju jest bardzo duzy 

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

@Client:126307948

Jak, to zakup od firmy, to owszem powinienem oddać środki. Problemem może być, jak sprzedawca nadał fizycznie przesyłkę, bo dla Allegro nadanie jest dopiero jak przesyłka wyruszy w drogę z paczkomatu lub punktu, a nie w chwili jej fizycznego umieszczenia w maszynie lub punkcie. 

oznacz moderatorów

Client:126307948
#1 Nowicjusz#

Mysle ze napewno nie nadal paczki bo ludzie pisali w opiniach ze nadaje paczki po dwoch tygodniach a paczke zamowilam dzisiaj rano i stresuje sie bo jest napisane ze mam nadac paczke ktora chce zwrocic mimo ze kliknelam zwrot zanim wogole paczka zostala nadana

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:126307948  Napisz od kogo ten zakup i czy ze Smartem czy bez.

oznacz moderatorów

Client:126307948
#1 Nowicjusz#

sapato-italia i bez smarta

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Koszt odesłania zwrotu leży po stronie kupującego, jeżeli nie wysłał to ok a jak wysłał i nie odbierzesz to ma prawo Ci potracić koszt powrotu przesyłki.

oznacz moderatorów

Client:126307948
#1 Nowicjusz#

Okej dzieki

oznacz moderatorów

Client:126307948
#1 Nowicjusz#

A jesli nie wyslal paczki i nadusilam ze prosze o zwrot to musi zwrócić mi pieniądze?!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak i tak Ci zwróci, 

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#12 Orędownik#

99% Negatywnych opinii są wystawione przez Januszy którzy nie umieją znaleźć informacji skąd jest wysyłka. Allegro powinno usuwać takie głupie komentarze negatywne. Sprzedawca w zakładce Dostawa napisał wyraźnie że Wysyłka z Orvino, Włochy, a mimo to ludzie kupują i dają negatywa bo nie doczytali że wysyłka z Włoch. OMG 😀
Chcecie darmowe zwroty to się kupuje tylko u osób ze smartem.

A ja sprzedałem przedmiot 30 września i nadałem paczkę 1 października. Klient jeszcze nie otrzymał paczki bo jest w drodze, a już zgłosił zwrot produktu 😶




oznacz moderatorów