anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest jakis kontakt z pracownikiem Allegro

maciej-magdalena
#8 Zapaleniec#

Czy jest jakis kontakt z pracownikiem Allegro? Potrzebuje się skontaktować ponieważ moja dyskusja ze Sprzedający. Została zamknięta bo upłynęło 30 dni mimo że nie została rozwiązana, sprzedający mnie ignoruje i sprawa nadal niewyjaśniona.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maciej-magdalena, cześć, jako moderatorka Gadane jestem również pracownikiem Allegro. Napiszesz, o jaką Dyskusję chodzi? Spróbuję Ci pomóc. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

maciej-magdalena
#8 Zapaleniec#

Tak juz podaję. 

oznacz moderatorów

maciej-magdalena
#8 Zapaleniec#

Zakup nr 12718249398

Traktor zabawka dla dziecka

Toczyłam dyskusje ze Sprzedającym, złożył on reklamację do przewoźnika, miala zostac rozpatrzona 17.11.2022 - dyskusja ze względu na termin 30 dni został zamknięta,Sprzedawca nie chce mnie poinformować  jaka jest odpowiedz przewoźnika. Przewoznik nie może mi udzielić informacji jaka jest decyzja ponieważ Sprzedajacy składał reklamację. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maciej-magdalena, dziękuję za więcej szczegółów. Skontaktowaliśmy się ze Sprzedającym. Jeśli do poniedziałku do końca dnia nie otrzymasz decyzji reklamacyjnej, daj znać.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

maciej-magdalena
#8 Zapaleniec#

Serdecznie dziękuję za interwencję, Sprzedawca się odezwał- oczywiście po Pani interwencji  i stwierdził że ja mam się okazac paragonami za naprawę, ja nie mam takich paragonów. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maciej-magdalena, o jakie paragony za naprawę chodzi? Możesz opisać cały problem z tym zakupem, żebym miała szerszy kontekst?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

maciej-magdalena
#8 Zapaleniec#

Kupowałam na prezent traktor- zabawkę ,zależało mi na kartonie bo traktor był niezłożony a ja nie miałam możliwości go złożyć, dlatego chciałam w kartonie żebym ominęła papierem i dala , mogłam kupić na innej aukcji taniej z opakowaniem zastępczym, ale ze na prezent chciałam oryginał.

Przyszedł uszkodzony karton,zalany woda ,podarty . Złożyłam reklamację przez dyskusje na Allegro ze Sprzedającym, on mi zaproponował 15 zl zwrotu ja chce 70 zl ,ponieważ musiałam zawiesc traktor do złożenia i kupić dobry trunek w podzięce, nie licząc mojego czasu i nerwów. 

Oni nie chcieli mi zapłacić za to . Złożyli za moimi plecami reklamację do Dpd. Dowiedziałam się jak zadzwonił na infolinię chcąc osobiście złożyć taka reklamację, ale dwóch jie można, złożyli ja 17.10.2022. Mieli dać odpowiedź jak została rozstrzygnięta, dyskusja po 30 dniach została zamknięta wiec nie odpowiadali na moje zapytania poza dyskusja .

oznacz moderatorów

maciej-magdalena
#8 Zapaleniec#

Decyzję z dpd bo tyle udało mi się dowiedzieć na infolini ,więcej nie mogą mi udzielić informacji bo nie ja składałam reklamację, otrzymali 17.11. Nic mnie nie poinformowali dopiero po Pani interwencji czyli w piątek napisał mi że mam okazać się paragonami za naprawę ponieważ dpd od nich tego oczekuje . Napisałam ze nie mam takich paragonów i na tym koniec .

oznacz moderatorów

maciej-magdalena
#8 Zapaleniec#

Ja widzę 

Był to ogromny problem dla mnie

Chciałam w oryginalnym opakowaniu żeby nie składać zabawki bo nie umiem i nie mam możliwości

Karton miał być zapakowany w papier ozdobny i wręczony

Tak dużego kartonu nie jestem w stanie u mnie w mieście kupić 

Wiec musialam poprosić kogoś żeby mi złożył

Musiałam dowieść 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I czego teraz oczekujesz?🤔

oznacz moderatorów

maciej-magdalena
#8 Zapaleniec#

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. 

Opisałam wszystko,i to czego oczekuje tez.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@maciej-magdalena jak duży to był karton ?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maciej-magdalena, niestety nie widzę bezpośredniego związku między uszkodzonym kartonem, a koniecznością złożenia zabawki za dodatkową opłatą.

Zachęcam Cię do kontynuowania wyjaśniania tej sprawy ze sprzedającym. Mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów