anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest możliwość anulowania zwrotu?

Client:112020715
#7 Wielbiciel#

Myślałam, że przesyłka nie przyjdzie na czas, wciąż była "w przygotowaniu". Zależało mi, żeby dotarła do piątku i przez coraz mniejsze szanse na to, dokonałam zwrotu. Paczka jednak nagle dziś przyszła. Teraz nie wiem co zrobić. Czy można jakoś anulować zwrot? Co się stanie, jeśli zostawię sobie produkt? Był on z góry zapłacony.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:112020715 nic się nie stanie, zostaw i napisz sprzedawcy info, puki nie odeślesz i tak sprzedawca nie odda Ci kasy a po 14 dniach się przedawni kod czy etykieta 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Skoro zapłaciłeś, to po prostu nie odsyłaj. Masz teraz i tak 14 dni od zgłoszenia zwrotu na wysłanie paczki. Jeżeli wyślesz w tym terminie to zwrócą Ci pieniądze. Jezeli nie wyślesz to nic się nie stanie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:112020715 masz 14 dni od dnia odbioru na zwrot paczki jeśli się rozmyślisz jeśli nie masz zamiaru zwracać towaru napisz wiadomość do sprzedawcy cyt 
rezygnuję z ustawowego prawa do zgłoszonego zwrotu towaru i zostawiam sobie przedmiot zamówienia 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:112020715 Systemowo nie anulujesz, wyślij sprzedającemu informację ze nie odeślesz, 

oznacz moderatorów