anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest możliwość usuwania w zakładce "Moje licytacje" wszystkie zakończone naraz?

Hub-Kar
#7 Wielbiciel#

Mam obecnie 53 strony, czyli ponad 1300 zakończonych tj. niewygranych licytacji i usuwanie ich pojedynczo jest jak dla mnie poronionym pomysłem. Czy jest jakaś opcja, aby usunąć wszystkie lub jeszcze lepiej strona po stronie? 

5 ODPOWIEDZI 5

Odp.: Czy jest możliwość usuwania w zakładce "Moje licytacje" wszystkie zakończone naraz?

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma takiej możliwości. Musisz zaznaczyć każdą w celu usunięcia.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Czy jest możliwość usuwania w zakładce "Moje licytacje" wszystkie zakończone naraz?

mdrogeria
#21 Demiurg#

Hub-Kar niewiem jak jest w licytacjach , ale może masz kratkę ,, oznacz wszystkie,, i nastepnie ,, ukryj ,,

Odpowiedz
Ładowanie...

mr_oma
Moderator
Moderator

@Hub-Kar, jest tak, jak mówi @xyz96 - obok każdej oferty dostępny jest przycisk usuń. Niestety, każdą ofertę trzeba usunąć osobno. 

Maja
   Moderator

Ładowanie...

Hub-Kar
#7 Wielbiciel#

Skoro niestety, to znaczy, że jest coś źle. Owszem lubię mieć porządek, ale usuwać każdą zakończoną i nie wygraną aukcję indywidualnie klikając "usuń", to po prostu żenujące.

Takie rzeczy mogły się zdarzyć na początku istnienia i funkcjonowania portalu nk, ale nie ALLEGRO po tylu latach funkcjonowania strony... 

Odpowiedz
Ładowanie...

LINKA100
#8 Zapaleniec#

też jestem za możliwością jakiegoś zbiorowego usuwania, to chyba nie powinno być trudne

żeby chociaż móc zaznaczyć ze 30-50 na raz i zrobić usuń zaznaczone, zwłaszcza już po zakończeniu aukcji, bardzo by to ułatwiło życie, ja też wrzucam sporo do obserwowanych szukając czegoś, żeby móc porównać, zastanowić się która opcja jest lepsza i wkurza mnie ile czasu trzeba potem spędzić na usuwaniu

Odpowiedz
Ładowanie...