anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest możliwość wyłączenia tego tragicznego dzielenia opinii pomiędzy produktami ?

Klima150
#8 Zapaleniec#

Wiele produktów od różnych sprzedawców ma te same opinie, mimo że to nawet nie są te same produkty ! 
Często też podróbki mają przypisane opinie oryginałów... 
Teraz chciałem kupić roletę do samochodu, znalazłem 2 zupełnie różne rolety, jedna z pozoru wydaje się grubsza/ wytrzymalsza, ale dzieli opinie z tą pierwszą, opinie nie są za dobre, lecz nie wiem której rolety te opinie dotyczą. 
Ten system dzielenia opinii to jedna wielka porażka ! Sprawiło że system opinii jest bezużyteczny. 
Czy jest jakakolwiek możliwość wyłączenia go w opcjach allegro, lub na jakikolwiek inny sposób ? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Klima150 Cześć, nie ma możliwości wyłączenia systemu opinii produktowych. Jeśli uważasz, że któryś z produktów jest nieoryginalny, to możesz nam zgłaszać takie oferty.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Klima150
#8 Zapaleniec#

Cześć, to ja przed zakupem chcę się dowiedzieć czy produkt jest oryginalny a nie wiem czy produkt jest podrobiony do póki go nie kupię. Wchodząc na np oryginalne produkty jbl można znaleźć wiele opinii że produkt jest niby podrobiony, tylko nie wiadomo o jaki chodzi gdyż pod te same opinie przypisane jest 1500 aukcji.  Także nie jest to rozwiązanie nawet w tym przypadku.  Nie wiem kto wpadł na ten pomysł dzielenia opinii w allegro, ale na prawdę to tylko utrudnia życie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Klima150 Nie wiem kto na to wpadł, tylko dlaczego ktoś się pod tym podpisał, przecież to jest "Kogel Mogel". 😕

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Klima150 masz rację jak ktoś podepnie podróbkę pod oryginał to będziesz widział wszystkie opinie razem 😞 tak samo jak poniżej różne tostery a te same opinie, ktoś źle podpiął i jest bałagan 😞

bnmh.png

fddddff.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Klima150
#8 Zapaleniec#

Dokładnie. Niestety mam wrażenie że jest to częściej źle podpięte niż dobrze podpięte. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz obowiązku wystawiania opinii.😁

oznacz moderatorów

Klima150
#8 Zapaleniec#

A kto mówił że chce wystawiać jakieś opinie. Post dotyczy czegoś zupełnie innego.  

oznacz moderatorów