anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś w końcu zrobi porządek ze złymi parametrami przedmiotów?

bojownik
#7 Wielbiciel#

Już raz się naciąłem kupując przedmiot który miał parametr "nowy", a w opisie było wpisane że po zwrocie. Ostatnio szukałem smartfona i praktycznie bez godzinnego grzebania we wszystkich przedmiotach nie da się znaleźć tego co się chce. Sprzedawcy celowo wprowadzają w błąd, a mam wrażenie że administratorom to w ogóle nie przeszkadza. Taka sama sytuacja jest w perfumach...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bojownik Jeśli uważasz, że Sprzedający celowo wprowadza w błąd i łamie nasze zasady, możesz przesłać jego ofertę do weryfikacji. Zrobisz to przez opcję "Zgłoś naruszenie zasad", która dostępna jest na samym dole strony, pod polem "O Sprzedającym". 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Tylko tutaj chodzi o to żeby allegro "coś" zrobiło a nie kupujący siedział tygodniami i zgłaszał tysiące ofert z których może 10 zostanie zamkniętych.

oznacz moderatorów

bojownik
#7 Wielbiciel#

Dokładnie o to chodzi… Zgłosiłem jedną i mi się znudziło. Tego typu rzeczy są tysiące i nie sposób tego ogarnąć. Kupowanie jest przez to naprawdę utrudnione. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

wg przepisów towar po zwrocie jest nowy

bo kupujący tylko go ogląda jak w sklepie i odsyła nieużywany

 

sugerowanie, że sprzedawcy w tym wypadku wprowadzają w błąd jest pomówieniem

 

podaj dowolne przepisy z kodeksu handlowego, cywilnego , które używają pojęcia towar po zwrocie

oznacz moderatorów

bojownik
#7 Wielbiciel#

Jeżeli uważasz że towar „po zwrocie”, który ma parametr „nowy” a w opisie jest napisane że jest po zwrocie i może posiadać rysy, otarcia, opakowanie zastępcze i przebarwienia jest towarem nowym i chciałbyś coś takiego kupić za cenę towaru faktycznie nowego i zafoliowanego, to podziwiam i zazdroszczę. 

oznacz moderatorów