anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy kupując przedmiot z chin na allegro mam ochronę kupujących i co z cłem Numer oferty: 10423467077

mirek81
#2 Obserwator#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Ochronę masz taka jak wszyscy którzy kupują przez Allegro: dyskusja Allegro Protect a cło należy do Ciebie jeżeli podlega towar takiej opłacie.

Od 1 lipca 2021 roku wszystkie przesyłki spoza UE, o wartości powyżej 150 euro, podlegają ocleniu. Do kwoty zakupu trzeba zatem doliczyć cło importowe naliczone przez Urząd Celno-Skarbowy oraz dodatkową opłatę manipulacyjną pobieraną przez operatora pocztowego

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#
Usunięto 89 ocen z 236

Czyli 89 kupujących miało jakieś zastrzeżenia, wystawiło kiepską ocenę i sprzedawca ich przekupił, aby tę ocenę usunęli.
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mirek81  4 posty niżej masz przyladowy skutek takich zakupów którego allegro protect nie obejmie post jest raptem z przed pół godziny

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/chi%C5%84ski-smartfon-i-k%C5%82opoty-z-se...

Naprawde dziwi mnie jak ludzie lubią ryzyko.....

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@_Likos_ wiesz jak to mówią mądrzy ludzie: no risk, no fun! 😄

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Gwarancja do bramy i się nie znamy. Miałem 2 samsungi i obydwa miały naprawy gwarancyjne ale kupione w zwykłym sklepie i nie było problemu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ochronę Allegro co do zakupu masz ale co do jakości i gwarancji samego aparatu to już nie.

oznacz moderatorów