anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujac z platnoscia z gory zawsze dostane towar ?

monikanow24
#7 Wielbiciel#

Czy kupując np. coś w kwocie 1000 zł mogę być pewna ze dostane zamówiony towar?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@monikanow24 nie 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@monikanow24 a czego można być pewnym w dzisiejszych czasach ? nie ma przede wszystkim pewności, że jutro człowiek wstanie z łóżka.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Noo, podatków 😉

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@eightbitclone2 pewno tak, można byłoby dodać niskiej emerytury, kiepskiej służby zdrowia i wielu innych, chociaż na pocieszenie można dodać, że umarlak pewno podatkami się już nie przejmuje i pozostałymi kwestiami pewno też 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@monikanow24 100% nie ma nigdy, ale jak kupujesz przez Allegro masz pomoc Allegro i w razie czego rekompensatę z Allegro Protect.

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Stuprocentowej pewności nigdy nie ma, niemniej przy zachowaniu zdrowego rozsądku zakupy za pośrednictwem allegro są stosunkowo bezpieczne. Problemy transakcyjne zdarzają się dość rzadko, a i tak zwykle kończą się rozwiązaniem satysfakcjonującym dla kupującego. W sporadycznych przypadkach gdy sprzedający jest nie w porządku można ubiegać się o zwrot pieniędzy z allegro protect. 
Na allegro kupuję od schyłku ubiegłego stulecia. I to kupuję dość dużo. Sporadycznie zdarzało mi się że nie dostałem towaru za który zapłaciłem, jednakże stratny finansowo nigdy nie byłem bo zawsze dostawałem zwrot pieniędzy od sprzedawcy bądź rekompensatę z allegro protect. Zatem jeżeli poniosłem jakieś straty, to raczej takie niemierzalne, typu strata czasu, strata nerwów itp. itd.

oznacz moderatorów