anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kurierzy InPost pracują w soboty?

Client:81059545
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem w czwartek maść na rany a mam paskudną i jeszcze sam sobie zszyłem. Oficjalnie dostawa planowana jest na poniedziałek. Wiem, że to jest proces nadania, dostarczenia itp. Czy kurierzy InPost pracują w soboty? Status mojej przesyłki to "Oczekuje na nadanie"...mamy czwartek 17:21. Czy jest szansa, że przywiozą paczkę jeszcze w tym tygodniu?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:81059545 tak ,pracują w soboty , ale w weekend realizowane są tylko przesyłki paczkomatowe ze ,,smartem ,, Jeśli sprzedawca dzisiaj jeszcze nada jest wysoko prawdopodobne ,że doręczenie będzie jutro .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:81059545 Cześć. 🙂 Możliwa jest dostawa w sobotę, ale w tym przypadku sugeruję spróbować napisać do Sprzedającego przez Centrum Wiadomości, wyjaśnić sytuację i poprosić o pilną wysyłkę. 

Dla własnego bezpieczeństwa, jeśli rana jest poważna, to koniecznie udaj się do lekarza. Specjalista powinien ją obejrzeć i przepisać odpowiednie leki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka ,,Chłopaki nie płaczą ,, a w sobotę kurier do domu nie dostarczy ew. paczkomat ze smarkiem .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Tak, to akurat jest dostawa do Paczkomatu. Mimo wszystko - lepiej dmuchać na zimne i pokazać ranę lekarzowi. 😕 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka ja preferuję naaturalne spsoby leczenia , jak najdalej od białych fartuchów .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Syndrom białego kitla . Spokojnie według ZUS-u nawet podobno nawet noga ma szanse odrosnąć.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mwmonety nie probowałem, ale nie zaprzeczam , wszystko zaczyna się w głowie . Nie będę się rozpisywał co kitle chciały mi zrobić i się nie zgodziłem , ale napiszę krótko .... w dalszym ciągu widzę ......

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jest sezon urlopowy. U mnie standardowo w paczkopunkcie nie pracują w soboty, a w tygodniu paczki zabierają około 13-14. W paczkomacie zabierają też w soboty,  a w tygodniu po 2-3 razy dziennie (13 i 17 to standard, czasem i o 19). 

Obecnie z racji urlopów jeden kurier obsługuje 2 trasy, w paczkopunkcie zjawia się raz na 2-3 dni, a w paczkomacie też potrafią ponad dobę leżeć, chociaż wcześniej co dzień o 13 oraz 17 zabierał....

oznacz moderatorów