anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy literatura obyczajowa, erotyczna nie jest literaturą piękną?

mazurkur439
#12 Orędownik#

Dzień dobry

Muszę przyznać, że trochę mnie dziwi podział w kategorii kultura. Czy mnie źle nauczono w podstawówce? A tak konkretnie to do jakiej kategorii prawidłowo przyporządkować książki z serii o Grey'u¿ Może ktoś lepiej wykształcony mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi w tym sposobie kategoryzacji, bo mi się wydaje ten katalog ustalony przez kompletnego ignoranta. I na koniec - czy można to jakoś poprawić?

Dziękuję

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 Cześć. Oczywiście, że możesz zgłosić oferty, które wzbudzają Twoje wątpliwości: https://allegro.pl/zglos-naruszenie/oferty 

To sprzedający decyduje, jaką kategorię wybiera dla swojego towaru, dlatego jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji, to skontaktuj się ze sprzedającym (w ofercie znajdziesz przycisk "zadaj pytanie"). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Część!

Kompletnie się nie zrozumieliśmy. Chodziło mi o katalog Allegro. O podział na kategorie. Jeśli się nie mylę to literatura obyczajowa to też literatura piękna, a jest oddzielnie. Moim zdaniem to błąd. Trochę wsyd. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mazurkur439 to się nazywa marketing jakby bylo po twojemu to 1 oferta ksiazki w 1kategori, a tak masz ta sama oferte w 2 kategoriach czyli 2x wieksza szansa sprzedac

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

No, bo ja nie wiem? Chyba jednej książki nie da się wpisać i do dwóch kategorii. W kategorii "Kultura i sztuka" są "Książki i komiksy" i później trzeba wybrać albo "Literatura obyczajowa, erotyczna", albo "Literatura piękna" , co wydaje mi się błędne, gdyż literatura piękna zawiera w sobie literaturę obyczajową. 

oznacz moderatorów